Sayfa 18/45 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 137 - 144 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

İlk 10 alıcı 216 bin ilk 10 satıcı 42 bin bunun 33 bini 9.1 daki gedik. Yani ben fiyata bakmaz alırdım, alış kademeside belli ki oyun. Gedik bu burda kalacak dedi ve bitti.

Kontromekanik talep toplama, infonun bizi tokatlayıp geçmesi, işmenin hareket çekmesi, osmenin uçması, glmd nin aşırı pahalı olması bilançoların gelmesine az zaman kalması. 1 gedik= 1 info hedefim var. Üzücü olan 0.5 gedik=1 info olmalı idi. Galiba info bölünce 3 kat artmış info sermaye ile bu gerçek olacak. Yazık. Malın hepsi sizde. Fakirede para kazandırın bir zahmet, paylaşın, herkes sizin gibi rezidansta işlem yapmıyor. Elde bin liralık, hoparlörü kir tutmuş telefonla 300 500 açıh ekmek kazanmaya çalışıyoz.

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Kağıdın tek sahibi gedik 9.08 e set çekip duruyor. Ben ne dersem o diyor. Tekniğe, temele değil insafa kalınan bir kağıt.
    Diğer aracı kurumlarla birlikte Gedik'i de takip ediyorum bir süredir. Normalde spek vb. sözlere çok kulak asmam ancak takip ettiğim süre boyunca Gedik'ten işlem yapan kimse fiyatı tutmak için elinden geleni yaptı. Bugün de şu saate kadar neredeyse 250k sattı. 9.10'dan üç beş kademe yükselinde yüklü satış yapıyor. Haliyle kimse de tahtayı yukarı götürmeye cesaret edemiyor.

Tüm aracı kurumlar gibi Gedik'de de bu yıl işler iyi gidiyor, güzel bir bilanço bekliyorum. Şu an 11 olarak gözüken FK düşecektir ancak Bist-100 dışı kağıtlar ralli yaparken Gedik'teki bu baskıyı gören hangi yatırımcı bekler bilmiyorum. Tahta yapıcının da istediği bu sanırım.

Kesnlikle öyle sn observe. 9.18 gördü gedik gene 9.1 na serbest bastı. Yazık. Bunlar bir pideyi çok görüp aç bırakırlar. Ama ben koparırım. Ekmeğimi vermem

9.2 gördü alıyorlardı. Gedik gene bastı. Bunlar düşman hemde gene bilerek 9.1 na. Bas beklerim

6. Gedik niye bu kadar baskılıyor. Dağ fare mı doğuracak acaba

Bilmiyorum karabağ. Ama yaptığı terbiyeye sığmaz. Serbest satış. 9.1 sabitle. Can sıkıcı.

Bakalım bir daha kalkınca ne yapacak. 9.1 kalkmasına son 11 bin lot

Sayfa 18/45 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •