Sayfa 217/363 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Allah kurtardı garfadan sizi geçmiş olsun,yanına yaklaşmassınız artık.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neden öyle dediniz satmak mı mantıklı, büyük zararlar çıkmak kurtulmak mı oluyor?

2.41 Den haberi görür görmez sattım. tabi haberi 3 iş günü önce gördüm. Düşmemesi tuhafıma gitsede sattım. 14 milyon dolar ortada yok. bunun hepsi mi gitti bir kısmı mı gidecek bilmem ama hepsi gibi ve bu büyük para bu şirket için. Kapa bildirdiklerine göre iş ciddi. Bu kağıtta en çok güvendiğim şey BBVA altında olması, ağı, yurt dışı işbirlikcileri, kurumsallığı ve en önemlisi güven hissediyor olmam idi. yoksa CRDFA daha cazip. Ama gözümde itibarı gitti. Ne olur ne olmaz bilmem. Paramı zar zor kazanıyorum, ve bu şirketten yıllardırlı hiç böyle haber gelmezdi. Belki daha önce böyle batık olayları vardı ve KAP a hiç bildirmediler. yada bu bir ilk! Yatırımcının baba gibi tedirgin olacağını da biliyorlar. beni ettilerde, Bankalarda da batık oluyor ama büyüklükleri çok fazla, bilemedim. HAyırlısı. kalanlara sağlıcakla...

ha halka açıklığı az taş gibi de duruyor. o da ayrı mesele

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    ha halka açıklığı az taş gibi de duruyor. o da ayrı mesele
    Sizin ortalamanız kaçtı kaç lot sattınız?

5. Crdfa'ya bakın arkadaşlar, yüzde 10 yapmış, insan gıpta ile bakıyor, diğer kağıtlar yükselince çok zoruma gidiyor

6.  Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Bunu satıp ne alacaksınız hani zararınızı kapatabileceğiniz bir durum varsa tabi burada bende beklemezdim
    Aselsan almıştım .Şükür zararım çıktı.Herkese bol kazançlar.Bu durumda dönüp tekrar garfa bulaşmam artık.70milyon gibi sorunlu bir kayıp eninde sonunda çok kötü fiyatlayacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    Aselsan almıştım .Şükür zararım çıktı.Herkese bol kazançlar.Bu durumda dönüp tekrar garfa bulaşmam artık.70milyon gibi sorunlu bir kayıp eninde sonunda çok kötü fiyatlayacaktır.
    Sağlık olsun, bekleriz bizde ne yapalım.

8. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    Dönüp dolaşıp illa canları sıkacam diyorsun yani .fikir yazma özgürlüğü altında,
    On kere yazdın şirket battı batacak diye,on kere yazdın şirket kötü fiyatlanacak diye,insanları zaten canı sıkkın zarrada bekliyorlar,
    Nispet yapar gibi ben sattım başka hissden aldım zararımı çılardım,garfada dahada beter olcak yazmanın anlamı ve faydası ne,
    Çıkmışsın gitmişsin zararımı çıkarttım diye yazıyorsun,dahada şirket berbat olacak diyorsun,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 217/363 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •