Sayfa 281/363 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

2008 yılında sanırım 1.50 lerden aldım. bastı ben aldım o 2 ay gibi sürede 1 tl getirdi sürekli de aldım.oradan 1.73 de bizi kandırdı malı boşalttım. 1 e 20 ye yaKın gitti. bu aynı adam kimse. patronu zaten kağıdıyla oynuyor. tahta aynı sığ 100 lotu almaya bile zor buluyordum.
    ve krizle birlikte bu gün aklıma geldi takibe aldım :-)
    bakalım aynı seneryomu ?

gerçi şunuda unutmamak lazım.ekonomide ıyıleşme olmaz ise çeklerin karşılıklarında sıkıntı yaşarlar. bu olumsuzluk.onlar zararı yine de buradan çıkarırlar.

YT DEĞİLDİR SENARYO

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    sövmeye devam

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3. Şu piyasada bile 1 kuruş 2 kuruş valla helal olsun, seni coşkuyla anıyoruz, kulakların kızardı mı, ayrıca bize eziyet verip zulüm ediyorsun, inşaallah bizim gibi zor durumda kalırsın, bunları bi düşün, zalimlik yapma, 1 senedir bu kadar değersizleşen kağıt yok gibi, ne oldu iflas mı ettiniz, tahtanıza sahip çıkmayacaksanız ne işiniz var borsada, almak isteyen arkadaşlar kesinlikle 10 defa düşünün bizim çektiğimiz ızdırabı bilemezsiniz, bu hisse ölü yatırımdır bana göre yine de kendiniz bilirsiniz (Yatırım tavsiyesi değildir)

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    sövmeye devam

Dikkat ettiniz mi aslında tahta haftalık grafikle baktığımızda 1 kez bile al sinyali vermemiş. Günlükte bile tavan olduğu gün haricinde doğru düzgün al sinyali göstermiyor.

Kızacaksınız biliyorum ama bence spek tahtayı (kendine yontacak şekilde) bayaa iyi yapıyor
    Son düzenleme : wednesday; 19-09-2018 saat: 22:06.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Şu piyasada bile 1 kuruş 2 kuruş valla helal olsun, seni coşkuyla anıyoruz, kulakların kızardı mı, ayrıca bize eziyet verip zulüm ediyorsun, inşaallah bizim gibi zor durumda kalırsın, bunları bi düşün, zalimlik yapma, 1 senedir bu kadar değersizleşen kağıt yok gibi, ne oldu iflas mı ettiniz, tahtanıza sahip çıkmayacaksanız ne işiniz var borsada, almak isteyen arkadaşlar kesinlikle 10 defa düşünün bizim çektiğimiz ızdırabı bilemezsiniz, bu hisse ölü yatırımdır bana göre yine de kendiniz bilirsiniz (Yatırım tavsiyesi değildir)
    Aminnn...
    bugüne gelene kadar endeksin 5 bin puan yükselişine tepki vermeyen spek 500 puanlık düşüşte 2,14 e düşürüyor ibine...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by wednesday Yazıyı Oku
    Dikkat ettiniz mi aslında tahta haftalık grafikle baktığımızda 1 kez bile al sinyali vermemiş. Günlükte bile tavan olduğu gün haricinde doğru düzgün al sinyali göstermiyor.

Kızacaksınız biliyorum ama bence spek tahtayı (kendine yontacak şekilde) bayaa iyi yapıyor
    kızacak birşey yok Dostum. dediğin gibi adam kötü yönde tahtayı acayip sindire sindire işliyor.
    Teknik olarak al vermesi için 2,20 üzerinde güç kazaıp bollinger çizgisini geçmesi gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    busecan bela okuma sırası sende endeks 98 bin oldu bunlar halen 2,16 da tutmaya çalışıyor...

Sayfa 281/363 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •