Sayfa 358/363 İlkİlk ... 258308348356357358359360 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by teas41 Yazıyı Oku
    Ek 29616
    bu temel verilerle buralarda nasıl tutuyorlar seni. Spek i tebrik ediyorum. Ana pazara gecen şirketin toplamda 6.655 milyon lotu var. (yatırım tavsiyesi değildir.)
    İyiyiz hocam bir kaç gündür devam böyle.. üç hanelilere kısa sürede ulaşmalı, hakkı çok daha yukarıları ama borsa bu tabi, mal çok az olduğu için girmeye çok korkan var
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

Yardır Mürsel
    İyi gidiyoruz Kasım bilançosuyla daha da iyi olacağız inşallah...
    55 milyar tl'lik borçlanma açıldı dün, talep var, garanti'den dolayı likite ulaşama diğerlerine göre daha avantajlı duruyor, lot sayısı da sınırlı tâbi aşağı yukarı sert hareketleri var, yola devam.

Forumda hisseyi benden başka taşıyan yok herhalde
    2024'de rüzgarı daha da hızlı estireceğiz, her şey şu an garfa lehinde bakalım zaman neler gösterecek.

5.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Forumda hisseyi benden başka taşıyan yok herhalde
    2024'de rüzgarı daha da hızlı estireceğiz, her şey şu an garfa lehinde bakalım zaman neler gösterecek.
    Ben de varım. Çalı arkasından izliyorum. Dinlensin bakalım. Sırası gelir.

Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Ben de varım. Çalı arkasından izliyorum. Dinlensin bakalım. Sırası gelir.
    Sağlam dinleniyor ama
    Vbts kapsamına girdiğinden beri aşağı yukarı sert hareketleri var,giden hissenin hızını kestiler resmen, ekim gibi hareketlenme başlar diye düşünüyorum zaten Eylülde vbts yasağı kalkacak. 2 tavana vbts kredili işlemi çaktılar, ben de ayrılmayı düşünmüyorum, 2024 metal,kimya, sigorta, faktoring, çimento, aracı kurum atağa kalkabilir,ancak endekste sert düzelmeye bu kağıtta yakalanırsak o zaman yandı gülüm keten helva

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Sağlam dinleniyor ama
    Vbts kapsamına girdiğinden beri aşağı yukarı sert hareketleri var,giden hissenin hızını kestiler resmen, ekim gibi hareketlenme başlar diye düşünüyorum zaten Eylülde vbts yasağı kalkacak. 2 tavana vbts kredili işlemi çaktılar, ben de ayrılmayı düşünmüyorum, 2024 metal,kimya, sigorta, faktoring, çimento, aracı kurum atağa kalkabilir,ancak endekste sert düzelmeye bu kağıtta yakalanırsak o zaman yandı gülüm keten helva
    Ben full değilim zaten. Sıkıntı yok. Bekleriz.

Faiz arttırmıyla beraber yeniden hareket geldi.
    Arttırımlar devam edecekler bunun da faktöringlere olumlu etkisi devam edecektir.
    Önümüzdeki ceyrekler güzel bilançolar devam eder.

Sayfa 358/363 İlkİlk ... 258308348356357358359360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •