Sayfa 118/651 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 937 - 944 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. En iyi ihtimal yip te devam eder, ama tüm emareler sonunun hayırlı olmadiğını gösteriyor...

2.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    En iyi ihtimal yip te devam eder, ama tüm emareler sonunun hayırlı olmadiğını gösteriyor...
    Gerçeği gören kardeşlerimi tebrik ediyorum en iyi ihtimal ilk tahvil ödemesine kadar bu pazarda 0.29-0.30-0.31 devam eder ilk tahvili ödeyemeyince (ki imkanı yok)bommmmm

3. Bildiğim ve emin olduğum tek konu o borçlarda tahviller de ödenecek

4.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bildiğim ve emin olduğum tek konu o borçlarda tahviller de ödenecek
    Madem bu kadar eminsin ve biliyorsun soylede herkes bilsin ne ile evini arabasını satarakmi

5. En kötü ihtimal haciz yoluna gider şirketin mal varlığı olmadığı için Yönetim Kurulu üyelerinin mallarına haciz konur öyle bir durumda sadece akgiraylarin mal varlıkları tüm borcu ödemeye yeterde artar bile ama buna dahi gerek kalmadan bu borçlar ödenecek allah nasip ederse hep beraber görürüz az kaldı

6. Ama suna emin değilim şirketi kurtarirlarmi batirirlarmi emin değilim kurtarma yolunda pek bir çaba göremiyoruz sonsuza dek faaliyet yapmadan borsa kot undan kalamaz elbet bir süresi vardır o süre dolduğunda elbet atilacaktir ama ne zaman bunu bilmek mümkün değildir

7. Baykuş öttü işler sarpa saracak adam her şeyi çok iyi biliyor bakalım yarın kottan çıkacakmı çıkmazsa baykuş yalancının ta dibidir.
    bir daha burada yazarmı bilemem adam olan sözünde durur bir daha burayı bulandırmaz.seni gidi kerata seni spek.......
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

8. Siz bir işletme açtinız finans kuruluşları o işletmeye teminat alarak kredi oder işletme iflas ettiğinde ben borcumu odeyemiyor um diye bir bahane karşılık bulmaz borcunu zu ödersiniz yada teminatlariniz paraya donusturulur borçlar ödenir. Borçların ödenmesi demek o işletmenin tekrar faaliyete geçeceği anlamına da gelmez

Sayfa 118/651 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •