Sayfa 637/651 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Hisse100 Yazıyı Oku
    Alical hocam hoş geldin. Biraz hisse alsaydın güzel olurdu 😁 dert sahibi olmak iyidir. Bu arada emlak konutta işler İstediğin gibi gitti umarın. Eryikob %1 e ulaşınca bari yazda tebrik edelim 😁😁
    Bu arada pazartesi bakalım bilanco açıklayacak marka değeri felan hepsini görecez..
    Eyvallah kardeşim bu bizi yeterince dert sahibi yaptı zaten 48 bin liramı çaldı 😊😄 emlak konuttada başka türlü soyuyorlar borsada her türlü soyuyorlar ama en azından bir gün ederini bulur düşüncesi rahatlatıyor yoksa emlak konut daha bir soyguncu.

2.  Alıntı Originally Posted by Hisse100 Yazıyı Oku
    Bakalım bist yönetimi spk felan ne yapacak kritik nir hafta olacak tahminimce
    Bugün bilânço günü değil mi hani hiç ses yok.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BMEKS Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -480339534 Ana Ortaklık Payları: -479880057

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. slm arkadaşlar gözümüz aydın bist işlem sırasını geçici kapattı diyor haberde sanırım bidahada açmaz eğerki şirket bişi yapmaz ise bakalım filim bitti an itibari ile paralarımız buhar oldu hırsız girdi ahıra inek minek kalmamış hepsini çalmış ula ineği çaldın madem küreği niye çaldın

5. Bilanço vs hiç bişey değişmeyince olan oldu. Sen ortak bulma şirketi satma acaba yönetim ne bekliyordu??
    Kapda haber bu

BMEKS.E pay sırası geçici olarak işleme kapatılmıştır. Konuya ilişkin detaylı açıklama yapılacaktır.
    Yazık oluyor hepimize

6. bu iş bitti demiştim adamlar marka değerini bile sıfır bildiriyor dah ne olacakki.
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

7. Bir bardak soğuk su mu içiyoruz şimdi. Hiç kurtuluş görünmüyor herhalde..

8. Secimden sonra resmen iflas ettigini aciklar saniyorum. Gerci son KAP haberini bunun icin yollamislar da. Sagliktan otesi yok. Gecmis olsun.

Sayfa 637/651 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •