Sayfa 638/651 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Kap :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. malesef siizn adınıza çok üzgünüm kotasyondan atılmış çok geçmiş olsun adiler bide bunlar bu memlekette spk başkanlığı yaptı varın gerisini siz düşünün üzgünüm adınıza..

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/747495

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlarım kardeşlerim çok geçmiş olsun bu adilerin yaptığı inşallah yanlarına kalmaz ne bu dünyada nede diğer dünyada bunun hesabını veremeyecekler. Bir çoğumuzun dişinden tırnağından arttırdığını bu hırsızlara kaptırdık. Maalesef hırsıza karşı bizi koruyan kanunlar çok yetersiz. Dostlarım her şeyin başı sağlık üzülmeyin naralarının nafile olduğu ir günde üzüntünüzü paylaştığımı bilmenizi isterim. Rabbim inşallah sizleri gani gani sağlık ve para nasip etsin sizleri eski dostlarımı çok sevdiğimi belirtmek istedim. Allah'a emanet olun

5. Allah razı olsun kardeşim inşallah bankalar devreye girerde tekrar bi ihtimal kota döner genede bir umudum var ben bu hissenin ky de olduğuna inanmıyorum yoksa burası bayram yerine dönerdi bu şeref yoksunu hırsız patron ların bir dümeni vardır bakalım genel kuruldan ne çıkacak

geçmiş olsun.
    kimine göre beklenen sondu.
    kimilerine göre değil.
    bir şirket açık açık yıllarca ky ye devredildi.
    çoğu görmedi..
    görmemek suç değil.
    fakat başkalarına kendi yalanlarına inandırmak sorumluluk taşır.
    borsa da olan tün insanların bu topikte yazılanları okursa umarım içinde bulundukları dünyayı ve insanları daha iyi anlarlar.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Hepimize geçmiş olsun. Demiştim kritik bir haftaya giriyoruz diye. Hiç iyi bir haber gelmedi ve olan oldu. Şirket yönetenler kadar borsada kyyi korumayanlarda suçlular. Allah belalarını versin hepsinin. Kendimce kumar oynadım kaybettim ama belli bir fiyattan yeni kurbanlar yarattılar en azından onu engelleyebilirlerdi ama çanak tuttular. Zaten borsa soygun yeri olmuş her yerde görüyoruz bunu. Başka yatırım araçlarına yönlencem ben. Herkese geçmiş olsun tekrar.

8. yazık.. ama zaten 2 yıl önce batmıştı,, duyurusu yeni yapıldı. Geçmiş olsun.

Sayfa 638/651 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •