Arama sonucu : 6 madde; 1 - 6 arası.

Konu: borsada düşük kalan şirketler

1. borsada düşük kalan şirketler

akın tekstil 2017 6 aylık bilnço

dönen varlıklar 94 milyon
    duran varlıklar 389 milyon
    toplam varlıklar 483 milyon

kısa vadeli yükümlülükler 59 milyon
    uzun vadeli yükümlülükler 85 milyon
    öz kaynaklar 397 milyon

ödenmiş sermaye 25,2 milyon
    hisse fiyatı 11,2 tl

güncel piyasa değeri yaklaşık 280 milyon

şirketin bakırköyde 51000 m2 arsası var. çırpıcı parkında. uzun zamandır ibb ile görüşme halindeler. parka dahil edilmesi için.
    ayrıca lüleburgaz yolu üzeri 300.000 m2 fabrikası var. yıllık üretim tutarı 200 milyon civarı. ve fabrikanın sigorta değeri buna yakın.

ama şirket çok uzun zamandır defter değerinin çok altında işlem görmekte. ben şahsen şirkette söz sahibi olan insanlara güvenmem. ama ibb den gelecek iyi bir teklif kağıda bambaşka yön verebilir.

bu tavsiye değil. sadece defter değerine göre ucuz kalan bir şirketin rakamlarıdır. varsa başka şirketler bildiğiniz paylaşın lütfen
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCIYI BÜTÜN AHLAKSIZLAR DOLANDIRABİLİR.DEDİKLERİM DOĞRU OLSAYDI BURDA OLMAZDIM. BORSADA ÇOK DOLANDIRICI AİLE VAR. DİKKATLİ OLUN.

2. arkadaşlar piyasa değeri düşük kalan şirketler varsa lütfen paylaşın
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCIYI BÜTÜN AHLAKSIZLAR DOLANDIRABİLİR.DEDİKLERİM DOĞRU OLSAYDI BURDA OLMAZDIM. BORSADA ÇOK DOLANDIRICI AİLE VAR. DİKKATLİ OLUN.

3. Bölgeyi İstanbulda yaşayanlar iyi bilir bilakis Avrupa yakasındakiler...
    Marmara Forum un terasında bir kahve için seyir yapın ertesi gün hisseye dalarsınız 3e 5 e bakmadan...
    Tek sorun patronlarında ticari ahlak ya hiç oluşmamış ya da babadan öyle görmüşler..
    Yatırımcı dostu değiller...
    İbb nin bütçesi yetmez satın almaya takas büyük ihitimal proje yapmak isteyen bir patron olduğunu biliyoruz sadece...
    Gizli tutulan bir pazarlık süreci var...ansızın parlaması işten bile olmayan bedelsiz potansiyeli yüksek Bistin en çok kazandıracak
    potansiyele sahip bir patron hissesi..

4. bugün bakırköyde marmara forumun yanında metro tranway metrobüse 2 dakikalık yürüme marmaraya 5 dakikalık araç mesafesinde 51 dönüm arsa. ulaşımın kalbi. bir taraf deniz bir taraf anayol.

esenyurttaki bir arsa kadar etse şu anki piyasa değerinden çok daha fazladır.

ama kağıtta işlem yapan hakim gruplar adama para kazandırmamaya uğraşıyor. inanılmaz bozuk insanlar kağıda hakim. gelecek kişinin her şeyi değerlendirmesi gerekir.

5. yukarıda bahsettiğim bütün bu olumlu durumlara karşı. kağıdın sahipleri olan akın ailesi inanılmaz baskı uygulamakta. belkide yıllarca bu zulümleri devam edecek. ben şahsen fırsatını bulsam kaçacam. her şeyi dikkate alarak kağıda girilmeli.

bana göre görmüş göreceğiniz en kötü aile bu aile.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,675
    sadece 1 hisse ile ilgili başlık açılmaz, konuyu ilgili başlıkta yazınız.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •