Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
Sayın User1,

Yazdıklarınıza katıldığım noktalar çok.Bende sizin gibi fazlaca batık hissesi olan ky'lerden birisiyim.
Borsaya geri dönme ve şirketi ayağa kaldırma çabası eski şirket sahiplerinin girişimi ile değil eski genel müdür Murat Doğan'ın insiyatifi ve yk'nın desteği ile yürüyor. İnşallah 4 temmuzda genel kurulun yapılma ihtimali var. Kesinleşince duyurusu yapılacaktır.

Kanuni zorunluluk olan GK hele bir yapılsın, şirketin tüzel varlığı devam ettirilsin. sonrasındaki olabilecek gelişmeleri burada tekrar değerlendiririz.
Sayin Dunyali,

Kusura bakmayin lutfen, yukaridaki yaziyi biraz sinir birazda moral bozuklugu ile yazdim, size catmak gibi bir niyetim yoktu sizinde magdur oldugunuzdan dolayi size de uzuldum. Benim pek umudum yok ama cikmamis candan umut kesilmez derler. Belki bir mucize olur birileri bu sirketle ortak ise girme karari verir belki. Bu arada sirketin son durumu hakkinda bir bilginiz varmi. En son Eskisehirdeki fabrikayi satmaya calisiyorlardi bildigim kadariyla, sonuc ne oldu biliyormusunuz? Sirketin eski yoneticileri eger ilgilenmiyorlarsa ellerindeki hisseleri bosalttila demektir. Yoksa onlarin veya akrabalarinin ellerinde yuklu miktarda hisse olsa bu durmda onlarin kendi paralarini kurtarmalari icin en cok cabayi gostermesi gerekmezmi? Benim zamaninda Murat beyle birkac telefon gorusmem olmustu ve gordugum kadariyla kendi elinden geldigi kadariyla birseyler yapmaya calisiyordu ama eyidemirlerden hicbir destek goremedigi izlenimi aldim ben.