Sayfa 182/323 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. mohikan bey türaş ve petkim bakabilri misiniz ? sayfalara baktım daha önce baktıysanız kusura bakmayın göremedim. anamızı ağlattı bu iki kağıt bi haftadır. teşekkür ederim.

2. Üstadım bera için düsüncenizi belirtirseniz ćok memnun olurumm saygilar

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ErdalTR Yazıyı Oku
    Üstadım bera için düsüncenizi belirtirseniz ćok memnun olurumm saygilar

121,152 sayılmış bera 154,164 bulabilirsin

4.  Alıntı Originally Posted by kaan3858 Yazıyı Oku
    121,152 sayılmış bera 154,164 bulabilirsin
    Teşekkurler

5. Slm mohikan hocam kareldeki sayim bozuldu...yorumunuzu alabilirmiyim

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kaan3858 Yazıyı Oku
    YEŞİL Wowwo nun degeri 10 kat artmıs..55 milyondan 620 milyona cıkmıs...6 milyonluk bir sirketin elindeki deger...wowwo bu degerleme sonucunda halka arz fiyatı 30 tl yukarısı olur..12 aylıkta bu degerleme soz konusu ise 250 milyon kar yzarsa hic sasmamak lazım yazdıda ayrıca zirve gayrı menkülde var iştiraleri içerisinde

Yazdığınız metinde bilerek olmasa bile holdingi ve sahibini tanımadığınızdan yönlendirme hali mevcut.
    http://www.yesilholding.com/pages.asp?nid=302

öncelikle WOWWO.COM
    "Wowwo.com, 2. El arabaları, rakipsiz ve esnek ödeme koşullarıyla kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli satış yapan bir e-ticaret girişimidir."

banka kredisiz senetle taksitli satış yapan bir yapının değer artışının 10 kat olduğundan bahsediyorsunuz.bunu bugün en iyi enerji yada telekominikasyon şirketleri yapamıyor.
    2.el oto kiralayarak yüksek karlar elde edilebileceğine ve bunun sürdürülebilir olduğuna inanmanıza şaşırıyorum.
    patron tarafından kağıt üstünden yapılan değerleme artışı ile YEŞİL YATIRIM HOLDİNGİN ÖZKAYNAĞI şişirilmiştir.
    wowwo ya sermaye yada hisse yatırımı yapan YEŞİL YATIRIM HOLDİNGİN tüm sermayesini wowwo ya yatırdığını düşünsek bile yarın SAYIN KAMİL ENGİN YEŞİL BEY,WOWWO battı derse wowwo nun değeri 3m oldu derse sizce ne olur.
    daha 6 ay olmadı YGYO ve YYAPI sahibi bu patron geride binlerce BORSA ZEDE bırakmadımı.
    "Şirketimiz, üstün yönetim ve finansal becerilerimizi birikimimizle birleştirerek
    ülkemize hizmet etmeye devam edecektir."
    diyen patron 41 şirketini bir çatıda topladığı YEŞİL HOLDİNG i halka arz etsinde ülkeye hizmetini görelim.
    içi boş şirketleri borsa da pazarlayarak şirketlerine para aktaran zihniyetin arkasından gidenin yolu açık,benden uzak, ALLAH a yakın olsun.
    NOT:Tartışma yaratmak yada tavsiye için yazmadım.kendi düşüncem ve araştırmalarımdan kaynaklı görüşümdür kimseyi bağlamaz.
    Mohikan hcm Sayfanızda tekniğinizi destekleyen temel analizin önemini bildiğim için konuya ekleme yaptım. eğer yeri değil burası dersenizde sizden de özürlerimi şimdiden kabul etmenizi rica aderim.

Alıntı Originally Posted by navys Yazıyı Oku
    Yazdığınız metinde bilerek olmasa bile holdingi ve sahibini tanımadığınızdan yönlendirme hali mevcut.
    http://www.yesilholding.com/pages.asp?nid=302

öncelikle WOWWO.COM
    "Wowwo.com, 2. El arabaları, rakipsiz ve esnek ödeme koşullarıyla kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli satış yapan bir e-ticaret girişimidir."

banka kredisiz senetle taksitli satış yapan bir yapının değer artışının 10 kat olduğundan bahsediyorsunuz.bunu bugün en iyi enerji yada telekominikasyon şirketleri yapamıyor.
    2.el oto kiralayarak yüksek karlar elde edilebileceğine ve bunun sürdürülebilir olduğuna inanmanıza şaşırıyorum.
    patron tarafından kağıt üstünden yapılan değerleme artışı ile YEŞİL YATIRIM HOLDİNGİN ÖZKAYNAĞI şişirilmiştir.
    wowwo ya sermaye yada hisse yatırımı yapan YEŞİL YATIRIM HOLDİNGİN tüm sermayesini wowwo ya yatırdığını düşünsek bile yarın SAYIN KAMİL ENGİN YEŞİL BEY,WOWWO battı derse wowwo nun değeri 3m oldu derse sizce ne olur.
    daha 6 ay olmadı YGYO ve YYAPI sahibi bu patron geride binlerce BORSA ZEDE bırakmadımı.
    "Şirketimiz, üstün yönetim ve finansal becerilerimizi birikimimizle birleştirerek
    ülkemize hizmet etmeye devam edecektir."
    diyen patron 41 şirketini bir çatıda topladığı YEŞİL HOLDİNG i halka arz etsinde ülkeye hizmetini görelim.
    içi boş şirketleri borsa da pazarlayarak şirketlerine para aktaran zihniyetin arkasından gidenin yolu açık,benden uzak, ALLAH a yakın olsun.
    NOT:Tartışma yaratmak yada tavsiye için yazmadım.kendi düşüncem ve araştırmalarımdan kaynaklı görüşümdür kimseyi bağlamaz.
    Mohikan hcm Sayfanızda tekniğinizi destekleyen temel analizin önemini bildiğim için konuya ekleme yaptım. eğer yeri değil burası dersenizde sizden de özürlerimi şimdiden kabul etmenizi rica aderim.
    Ne demek kardeşim, yeri tam da burası. Dükkan senin...

Maalesef topiğe katkı çok az.

Senin gibi değerli arkadaşlardan her zaman katkı, görüş, eleştiri bekleriz.

Sadece teknik analiz değil temel analiz olarak da kapımız herkese açık.

Yüz çiçek açsın bin fikir yarışsın diyoruz.
    DUHUL : 1999

KAREL...

KASIM...

Önce orta vadeli sayım bitti demiştik.

Ama düzeltme (A-B-C) kısa sürdü ve devam etti yoluna...

Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku

KAREL...

Orta vadeli sayımda 6.69 üstünde 1 zirve daha yapıp trendin biteceğini sanıyorum.

Sonra uzun bir süre ayı piyasasına girer.

OCAK...

2 ay sonra yeni sayım yaptık.( Sayfa 108, 14 Ocak, listede unutulmuş)...

Nitekim bu sayımdan 2 hafta sonra 6 TL kırıldı ve yeni zirveler yapmaya başladı.

KAREL...

4. sayfada 2 ay önce bunu da saymıştık.

Karel'de kallavi bir revizyon yapıyorum.

Günlük yerine haftalık saymak daha basit olacak.

ORTA VADE HAFTALIK GRAFİK...

7 dalgalık bir trendin 3. dalgaları yeni başlamış.

Trend bitiminde 6-7 ay sonra 11-12 TL görülebilir.

DOLAR BAZLI HAFTALIK GRAFİK...

Burada trend 5 dalgalık olup 3. dalgaları yeni başlamış.

Hedef 3 USD'dir.

ŞUBAT...

Ocak ayında başlayan trend için yine orta vadeli sayım bitti demiştik.

KAREL...

2013 ve 2015'te 1.12 TL'de üçlü dip yaparak başlayan 9 dalgalık trend bitti.

8.80 geçilemedi. Bu rakam geçilemediği taktirde artık yönü aşağıdır.

Bunun nedeni 2013 dibinden başlayan orta vadeli trendin bitmiş olması idi.

Ama bunun düzeltmesi de çok kısa sürdü.

Ben en azından orta vade trend desteği olan 6.5'a düşmesini beklerdim, yapmadı.

Orta vadeli trend yanı sıra 2017 dibinden başlayan Kısa vadeli 6 dalgalık trend de bitmişti.

8.80 rakamını bu nedenle vermiştim.

Bu trendi basitçe dalga sayısı olarak veriyorum.

Bunun da ABC düzeltmesi kısa sürdü.

KAREL SON DURUM...

UZUN VADELİ GÜNLÜK grafikteki sayımda 23 dalgalık trendi tamamlamaya karar verdiğini görüyoruz.

2009 dibinden başlayan bu sayımı etiketleyemedim, sadece dalga sayısını rakamla belirttim.

Şu anda 19. zirvesini yapmakta ve bunun dışında 4 zirvesi daha olacak.

2 ay önce HAFTALIK grafikteki sayımda dediğimiz gibi trend 12 TL ile bitebilir.

DUHUL : 1999

Sayfa 182/323 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •