Sayfa 132/323 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

Alıntı Originally Posted by Pls1975 Yazıyı Oku
    Mohikan hocam tam da dediginiz gibi oldu 7.90 lar goruldu su anda 7.70 lerde bundan sonra kisa ve uzun vade dusunceniz nedir acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İmzamı okuyunuz kardeşim.

Topiğe emek verenleri korumayan bir sisteme hizmet etmek abes.

Bana ; durduk yerde, istenen sayımı yapıldığı halde, ve hissede'' yön yukarı 2 zirve var dediğimiz halde'' topikte alenen hakaret edildi, özelden ahlaksızca küfür edildi.

Bu hakaretleri 2 kez verdim topikte. Bunların hepsi silindi.

Ben sandım ki adam ceza aldı.

Heyhat, adam meğer ceza almamış, 3. gün yine geldi sıvamaya devam etti.

Oysa ben 2 yıl önce eften püften sebeplerle 2 kez 10'ar gün ceza aldım.

Üstelik adam utanmadan ,arlanmadan bir de beni mahkemeye vermekle tehdit etti.

Ben de ''vermezsen adam değilsin'' dedim. Bunlar da forum yönetimi tarafından silinmiş.

Ettiği hakaretlerin delilleri mesaj kutumda duruyor.

Bunları hakaret kabul etmeyen takipçi bile çıktı yav, siz neden bahsediyorsunuz?

Emek verenleri yeteri kadar korumayan , hakaret edenlere kerhen ceza verdirten bu sisteme emek vermek istemiyorum.

Herif belki ceza aldı ama 10 gün sonra yine gelip tahrik edecek. Biz susacak mıyız?

Güneysu diyor ki cevap verme, yönetimi bilgilendir.

Peki sana hakaret edenleri ne yapıyorsun Sn. Güneysu?

Anında uçuruyorsun değil mi?

Adam 3 gün zehirledi bu topiği. Bizde ne heves bıraktı ne de enerji.

Forum sakinleri de topa girmekten KORKTU. Bir kaç arkadaş iyi niyetli desteklerini yazdı.

Ama adamın anladığı dil bu değildi. Anladığı dilden biz konuşunca da bütün mesajlar yönetim tarafından silindi.

Tamam yönetim forum kurallarını uyguladı, ama bu bizim sorunumuzu çözmüyor.

Ben bu kadarını kaldıramam arkadaş.

Burası; kendi küçük, egosu büyük insanların mastürbasyon yapacağı bir platform olmamalıydı.

Bundan sonra serbest takılacağım.

Bana hisse veya başka bir sayım isteğinde bulunmayınız lütfen...
    DUHUL : 1999

2. Mohikan hocam biz takipcilerin olarak her zaman senin yanindayiz...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sayfa açmak ve bırşey paylaşmak her babayiğidin harcı değildir.. buraya gelip takip edenler de bilmedidir ki hiç analizim de hata yoktur dıyen kişi ya bu işler de acemıdır ya da haddını bıldırecek kadar piyasa da tecrubesı olmamıştır..sanal yazışmalarda genellıkle eksık anlamaya dayalı ya da o anki ruh halımızden kaynaklı yanlış cumle/kelime olmasa bile yanlış alayabıldğimiz durumlar her zaman olmaktadır burda yaşanan durumun içeriğine girmek istemem şahsen ama bu işler de kısa bır yol vardır sayfa sahibine karşı her zaman geniş düşünülmeldir ki adamın canı sıkkın olabılır wc ıhtıyacı olabılır aç olabılır çocuğu başını ağrıtmış v.s olabılır ve her daım aynı genişlikte cevaplar veremeyedebılır yanı sayfa sahıbı hata bıle yapsa bıraz tolere edılmelıdırkı sayın mohıkan kadar emek veren kişide gerçekten azdır ot sap demeden her hısseye baktı bu ıyınıyetını göstermıyormu...sayfa sahıbıne kızıyorsanız en kolay yol sayfayı takıp etmemektır..gerçekten de çalıyı dolaşmamak lazım...sayın mohıkanın analızlerını her zaman takıp etmeye çalışırım katılmadığım analızlerı de oldu faydalandığım analızlerı de ..emek vermesı bır yana gerçekten de çok ııyı bır bakış açısı olduğunu görmemek ayıp olur doğrusu bu kadar ıyı olmasına rağmen barız formasyonları kaçırması da gerçekten de normaldır...bu işte hata her zaman vardır ve var olacaktır da..ben şahsen sayın mohkan yazarsa kendı adıma memnun olurum yazmıyacam bırelsel takılacam derse de bence yeterınce sabırlı davrandı..zaten..düşünki elimizde yuklu pozsıyon olduğunda kendı hısssemız ya da diğer pozısyonlarımıda terste kalınca nasıl gerılıyoruz hata yapmışsa bıle bırakın sızın için hısse analızı yapanlar da bazen hata yapmamışsa bıle bazen yapabılsınn saygılar.. kısaca ya sayfa takıp edılmesın ya da sayfa açmasına ızın verılıyorsa bırşahsa sayfanın moderetoru istediği kişileri sadece kendı sayfasında engelleyebılsın v.s...(analızlerın cevaplarını eksık okumaya dayalı hatalar da olabılmektedır çünkü analizimize verılen cevapta genellıkle düşündüklerımızı aramaya meyıllı oluyoruz malesef...

4. Mohikan abi vur deyince öldürdü, bu sefer de hiç saymamaya başladı

Biraz moralin keyfin yerine gelince başlarsın diye umuyorum BIST 30 hisselerinde ara sıra

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,655
     Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    İ
    Ben sandım ki adam ceza aldı.

Heyhat, adam meğer ceza almamış, 3. gün yine geldi sıvamaya devam etti.

Güneysu diyor ki cevap verme, yönetimi bilgilendir.

Peki sana hakaret edenleri ne yapıyorsun Sn. Güneysu?

Anında uçuruyorsun değil mi?
    yazıları silip uyarımı yapmıştım,

tekrar yazınca attım forumdan.

ne yapmamı bekliyordun, ilk yazıda forumdan atmamı mı..?

ben yöneticiyim,

altımda yönetici yazıyorsa, hisse.net'e hakaret etmiş olur,

hisse.nete hakaret eden bir üyeninde, forumda işi yoktur.

Görevi bıraktıktan sonra hakaret eden olursa, cevap bile vermem, üçgene basarım.

geçen yazımda da yazdım, başka bir üyede yazmış, forumda tecrübeli..

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    sayın mohikan hayırlı pazarlar,

burada tartışma olduğunda birçok kişinin yazmamasının sebebi, tartışmayı çekirdek çitleyerek seyirci kalması değil, daha önceki başlıklarda edinen tecrübedir.

sayın güneysu'nun da belirttiği gibi; üyeler tartışmaya kalkıştıkça tartışma sertleşiyor, seviyesizleşiyor ve uzuyor. sizin başlığınızın da kirletilmesini istemeyiz. o tür kişileri ünlem butonuna basarak şikayet edelim ve ret listemize alalım, o daha kolay ve acısız bir yol.

Selam, sevgi ve saygılarımla,

forum işleyişinde, hep beraber saldıralım diye bir şey yoktur. hep beraber üçgene basalım vardır.

eline sopayı alan, kendi kanununu uygularsa, kanun güçlerine gerek yoktur.

kanun gücüne gerek yoksa, forumda mod veya yöneticiye gerek yoktur. herkes kendi kanununu uygulasın.

karmaşadan başka bir şey değildir.

iyi forumlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6. Mohikan üstadım amaçları zaten sana pes dedirtmek be abi. Takipçilerini terk etme. Biz seni takibe devam. Selamlar...

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hocam her fırsatta başlığı açıp okurum borsadan da çok anlamam yaklaşık 2 3 ay önce bir arkadasa gelişmekte olan bir şirket hakkında burada soru sormuşsunuz o yazıyı okudum kendimce de biraz araştırdım bana göre çok olan paramı yatırdım hisseye şu anda %50 civarı kar dayım allah sizden razı olsun sitemde bulunmuşsunuz o kendini bilmez hakkında bizlere çok da haklısınız sizi burada daima görmek isterim her daim Allâh size sabır versin

E6553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Provokasyona bu kadar çabuk gelmeyin Sn Mohikan,

Demekki sizlerin burda verdiğiniz sayılmalar birilerin hesabını bozuyor ki bu şekilde hakarete saldıraya maruz kalıyorsunuz.

Yapılanlar sinir bozucuymuş yeni okudum ama siz böyle karar alırsanız bu insanların ekmeğine yağ sürersiniz,
    Bunlar da amaçlarına ulaşır,

Şu forumda sizin gibi kaliteli yorum yapan sayısı bir elin parmaklarını geçmez,

Yaptığınız iş gönüllük temelinde oluşan bir iş kimse sizi zorlayamaz,

Kararınızı tekrar gözden geçirin

Bu tip açılan özel başlıklarda sayfa sahibine kismi modluk verile bilinir mi acaba engellediği kisi o sayfaya yazmasin ...
    Eskiden mircta yapardik öyle seyler ne günlerdi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 132/323 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •