Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Beyaz

1. Beyaz

Temel analiz
    Teknik analiz
    Beklentiler
    Haberler
    Spekülasyonlar
    Endeks analizi
    Dolar kuru
    Dow

Piyasa hepsinin karışımından oluşan muhteşem bir kombinizasyondur . Bu kombinizasyonu çözmek tecrübe ve yenilenme ile ilgilidir.

2. Öncelikle bu piyasaların everesti dow olduğuna göre ; dow ne olacak onu bulmalıyız ,,
    Dow 30 bin seviyelerine hareket edeceğini düşünüyorum .

3. Bunun karşılığı bist 100 ün 140 seviyelerine hareket edeceğini düşünüyorum

Dolar kurunun 3,40 seviyelerine çekileceğini tahmin ediyorum . Orta vade de bugünki yukarı hareket ve ivme enflasyon verileri ve cımhurbaşkanın heryeri vurabiliriz söyleminden kaynaklıdır .

4. 1 ) tuborg 10:90 ...
    2 ) erbos 76 ....

Hisse takip listemiz de yazılan hisseler yüksek potansiyel taşıdığını düşündüğüm için listeme koyuyorum. Paldır küldür gitmezler ,, orta ve uzun vade hisseleridir.

Hisse potansiyellerini şöyle açıklayabiliriz

Barcelona ile pendikspor un maç yaptığını düşünün ,,, barcelona %100 maçı kazanır deriz öle değil mi !! Hisselerin potansiyeli de öyledir.

5. Listemiz

Tuborg 10:90. ...25
    Erbos..76.....110-130
    Halkbank...10,79....20-23

6. Dolar 380-4 belki de 4,05 aralıgından millete iyi dolar yedirecekler , sonra da 3,40 lara çekip aylarca orda süründürecekler yataya saracaklar ,, !! Dolar burdan. Gelene gidene verecekler ,, bizim ülkemiz dolar 4,20-4,50 bandı kaldırmaz dolar da 3,80-3,50 bandında enflasyona yansıması %12 enflasyon oldu ,, bu enflasyona alışacak bünye ,, sonra sıkılaştırma politikaları felan filan enflasyonu yeniden 9,8,50 çekerler ,, sonra dolar yeniden başlar yukarı yukarı ,, şimdi doları gelene gidene versinler sonra aşagı 3;40 lara gelecek

7. Doların 4,20-4,50 bandında olması enflasyonun %14-15 olması demek , şimdi vatandaşın dolar satması gerekir yoksa dolarları o vatandaşın torunlarını kurtaramaz, !!! Bu böle biline !! Akıllı olun !! Zaten dünyayı yönetenler de bunu göze alamaz !! Türkiye saman et Mısır sigara herşeyi sattıkları bir pazara dönüştü ,, bizim ülkemiz yaşamalı onu yaşatmak İçin doları 3,36-3;40 çekip orda yataya sararlar ,, dolar da kalmayın gençler , dolares. Kontes olacak !!!

8. Doco 213,30,,,250-260 çanak tamamlayacak gibi 4-6 hafta ,,

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •