Sayfa 14/329 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 105 - 112 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. 2.93 ten aldıgını nasılda 2.96 dan kakalamaya calısıyor flap tgsas kaplaminde yazıyorum ve ne dediysem cıkıyor cunku hepsinin hareketlerini ezberledim .bırakın tahtacının elinde kalsın copluk lotları
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2. 3.07 nin ustune gidemez cunku ordan yukarda kucuk yatırımcının maliyeti baslıyor uyanık ya aklınca oraya kadar getirip sonra gelene veriyor kakalamaya calısıyor bilanco oncesi mal kakalaması yapmaya calısıyor ama nafile artık herkes uyandıııı havasını alıyor tahtacı

3. evet mal kakalama operastonu 3.03 te son bulmustur alısa yazana derhal mal verielcektir

4. hayret gecirdiler insafamı geldiniz

FLAP Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2928759 Yıllık Değ%:1150

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

FLAP

sıkı kar açıkladı...

bakalım yarın ne yapacak

7. sıkı karmı acıkaldı evet karın yarıdan fazlası finansal gelir yani bankadan aldıgı krediyi kar gostermis birazı yatırımlardan elde etmis ..kendi faliyet alnından karı sadece 500 k tl ...elindeki malları kakalamak icin bugun mesai harcayacagı kesin

8. Finansman geliri yani bankadan aldigi krediyi bilancoda kar gosteren sirketten ne beklenir buyuk bir organizasyon almadan bundan birsey beklemeyin bunun harixinde 3-6 kademe cikar gel gel yapar gelenin eline verir o kadar ezbere biliyoruz artik

Sayfa 14/329 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •