Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yaz fiyatlarına bakmaya bile cesaret edemedim, en az 3 bin gayme filandır, her halde?
    Yaz için zaman belliyse en iyisi erken rezervasyon, erken rezervasyon gerçekten iyi indirimler oluyor yoksa inanilmaz yapistiriyorlar.. Bizim zaman net olmadığı için yazın saçma sapan paralar vermek zorunda kalıyoruz. Tek güzel yani herşey dahil olması kaliteli alkol ve yemek.. Rixos ve Voyage otellerinden şaşmam.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Drone ve fotograf yazıcısı baktim ama hiç black friday indirimi olan yok.. Başlarım böyle black friday'e .. Bugün kafede aliexpress fiyatları gösderdi sayın repulse bizim siterin black friday indirimlerinin yari fiyatına üstelik kargoyu bedava yolluyor adamlar.. Biraz geç geliyor yurt dışı olduğu için ama fiyatlar acayip şaşırtıcı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Drone ve fotograf yazıcısı baktim
    https://hobbyking.com/en_us/drones/rtf-pnf-arf.html

Drone alacaksanız, buradaki modelleri öncelikle inceleyin.

Epeydir bu konuyla ilgilenemiyorum emme, modelci siteleri daima iyidir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    https://hobbyking.com/en_us/drones/rtf-pnf-arf.html

Drone alacaksanız, buradaki modelleri öncelikle inceleyin.

Epeydir bu konuyla ilgilenemiyorum emme, modelci siteleri daima iyidir.
    Doktor arkadasim almış harika birşey abi.. İnsan acayip rahatlıyor kullanırken çekim yaparken.. Siteye bakayım simdi olmadı yilbasinda gidince alıp getirneyi düşünüyorum , kayınpeder anlar öyle seylerden bulur bana orada.. Biraz prosedürlü yurt dışından getirme sivil havacılık uygunluk belgesi filan istiyormus ayrıca kayıt zorunluluğu varmış ama iyi denk getirirsem neden olmasin

Saat 3 olmuş.. Sabah Erken kalkınilacak.. Ortalığı toparlayayim yavastan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Heee.. Ben de erkenden kalkacağım saat 11:30 da, kayınvalide postalanacak 13:15 de Kötünahiye'den!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Sağolun dostlar.....

Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •