Sayfa 128/208 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. kendimizi kandırmak mı dersiniz bilemem ama artık beklenti falan da kalmadıgına gore diyecegim odur ki "gidecekse simdi gitmeli". kytd

2.  Alıntı Originally Posted by freight Yazıyı Oku
    kendimizi kandırmak mı dersiniz bilemem ama artık beklenti falan da kalmadıgına gore diyecegim odur ki "gidecekse simdi gitmeli". kytd
    Gitmiyor Kaç kişi kaldık acaba KY olarak hissede. 1.00-1.01 sayılarını görünce tepem atıyor ancak satmadan beklemeye devam ediyorum. Pazartesi sabah 1.00'dan 15-10bin lot daha alıp bekleme geçeceğim yaz aylarını ve 2. bilanço tarihini sabırla. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Gitmiyor Kaç kişi kaldık acaba KY olarak hissede. 1.00-1.01 sayılarını görünce tepem atıyor ancak satmadan beklemeye devam ediyorum. Pazartesi sabah 1.00'dan 15-10bin lot daha alıp bekleme geçeceğim yaz aylarını ve 2. bilanço tarihini sabırla. ytd
    nacizane "aman" derim.. bu tip sıg ve patron firmalarında tedbiri elden bırakmamak lazım. (hele hele sıg piyasalarda).. lakin sirkete guvenmek baska, para yatırmak baska. lakin bunun altı hala bos! kytd

4. İki kere 0.99dan döndü bugün bile yatay kapandığina gore ersuda dip 0.99 mu? Bir hissenin hiçbir beklentisi, hikayesi olmaz mı? Genel kurul yaklaştı ama
    çikacak olumlu bişey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    İki kere 0.99dan döndü bugün bile yatay kapandığina gore ersuda dip 0.99 mu? Bir hissenin hiçbir beklentisi, hikayesi olmaz mı? Genel kurul yaklaştı ama
    çikacak olumlu bişey yok.
    Bugün ortalamamı düşürebilmem için fırsat oldu bir miktar 1.00-1.01 aldım sanırım o zamanlarda biraz hareketlenip 1.03 gördü. Ben yılmadan bekleyeceğim yaz aylarında satışı artacaktır, zararına vermek istemiyorum. Bakalım hep birlikte göreceğiz nazar değmesin ama endekse göre güzel durdu. ytd

6. 2 gün yatay kapandı sağolsun 1 günde %4 düşerek arayı fazlasıyla kapattı.

7.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    2 gün yatay kapandı sağolsun 1 günde %4 düşerek arayı fazlasıyla kapattı.
    İşlem hacmi hala düşük. Bugün biraz daha aldım en azından bahaneyle ortalamam düşsün diye. 0.95-0.96 gösterdiği aşamada sadece 0.97'den alabildim. Güç bela 0.96'dan da alım yapabildim. Bekleriz yükselişini napalım. 1.30 üstü görmeden satacağımı sanmasın, isterse 0.50 olsun eninde sonunda çıkacak. ytd

8. Battık mı arkadaşlar. Ben düştükçe aldım iyice yüklendim. Ne kadar bekleriz 1.25 ve üzerini. Hedefim oralar. Bir sıçrama lazım ancak haber beklenti bişi yk sanırım ytd

Sayfa 128/208 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •