Sayfa 699/793 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon
Arama sonucu : 6344 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Allahtan ben önce can sonra canan diyenlerdenim... elimde lot var.. ahahaha Saygılar

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Onda da var ama neden yuzde 10 daha kazanmasin ki neyse hayirlisi artik

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Abi bizde de öyle ama biraz daha alayım istiyodum şu aralar.. yoksa bizde de yol uzun.. 2 sene daha alabildiğimiz kadar.. Saygılar..

Sende başka kağıt var mı kardeşim ? Ya da döviz altın vs. Portföyün %100 ü eregl mi

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Onda da var ama neden yuzde 10 daha kazanmasin ki neyse hayirlisi artik

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Orası öyle kardeşim.. birden uçmadıktan sonra alımlara devam edecez inşallah.. uzun vadeciler bi yerde buluşsak mı ne yapsak kağıt 50ye dokunuca... ?

4.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Sende başka kağıt var mı kardeşim ? Ya da döviz altın vs. Portföyün %100 ü eregl mi
    Abi kazanç doviz zaten benim.. komple blok aldım yazayım da dudu abi de gelsin bana akıl vermeye.. alımlara son hız devam abi bir dahaki ayın sonundan itibaren kısmetse.. Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Abi kazanç doviz zaten benim.. komple blok aldım yazayım da dudu abi de gelsin bana akıl vermeye.. alımlara son hız devam abi bir dahaki ayın sonundan itibaren kısmetse.. Saygılar

Dudu usta bloga çok karşı laf aramızda :D ama insan bazen sabır edemiyor işte. Benim asıl elimde yüklü işyat var karı koca olduk kâr yüksek olsa da satmaya elim varmıyor nasıl işse. Birde bir miktar döviz aldım aralık ocak gibi hedefe gelirse tabi o zamana eregli uçmamış olursa bozdurup o da eregliye gidecek :D Faizler tüm dünyada düşüş eğiliminde bu da inşallah uzun vadede temettü dağıtan şirketlerin önünü açacağı gibi diğer şirketlere de örnek olacak. Dağıtmayanlar da dağıtır hale gelecek.
    Tabiki kendi fikirlerimdir Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Dudu usta bloga çok karşı laf aramızda :D ama insan bazen sabır edemiyor işte. Benim asıl elimde yüklü işyat var karı koca olduk kâr yüksek olsa da satmaya elim varmıyor nasıl işse. Birde bir miktar döviz aldım aralık ocak gibi hedefe gelirse tabi o zamana eregli uçmamış olursa bozdurup o da eregliye gidecek :D Faizler tüm dünyada düşüş eğiliminde bu da inşallah uzun vadede temettü dağıtan şirketlerin önünü açacağı gibi diğer şirketlere de örnek olacak. Dağıtmayanlar da dağıtır hale gelecek.
    Tabiki kendi fikirlerimdir Yatırım tavsiyesi değildir
    Dudu abi tek kurşunu kalmış asker gibi taciz ateşi yapıp 3 gün gelmiyor buralara.. abi temettünü aldıktan sonra buraya da gelirsin tabiki.. ben hedefime bi ulaşsam fiyatı 1 lirada olsa umursamayacam hissenin fiyatı.. yeter ki payıma düşen pastamı versinler.. Saygılar

7. Eğleniyor muyuz arkadaslar;)Temmettu hikaye diyenler vardi sagda solda ben akan cari olan yatirimlari seviyorum.Degerini arttiran ayni zamanda nakit yaratan nakit yaratmasini da arttiran sirketler hosuma gidiyor.Dolayisiyla hedefim Ereğli de 20 Bin idi.Sanirim yeni hedefim 50 Bin olacak;)Seviyorum Ereğli yi nazar degmesin;)

Yaa arkadaşlar siz cidden seviniyor musunuz? Bu kağıt en son temettü verdiğinde 7.53 e geldi. Şu anda 7.06.
    1 yıl kadar önce 9.5 maliyetle 50.000 lot aldim. Daha ne kadar beklerim bilmiyorum. Dipten alanlara bir şey demiyorum. Hepsine bol kazanç ve bereket diliyorum. Ama eregl henüz sevindiren bir hisse olmadı olamadı. Temettü falan da hikaye

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 699/793 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •