Sayfa 718/718 İlkİlk ... 218618668708716717718
Arama sonucu : 5744 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Erken seçim falan değil. Sıkıntı kum saati meselesi. Erdoğan ABD'ye süre verdi 15 gün. 7 si gitti, 7 si kaldı. Erdoğan geçenlerde ne dedi, kum saati işliyor, olacaklar belli.. Ordu savaşa giriyor. Trump eli boş durur mu, bize baskı yapıyor. Olan biten bu.
    Haziranda S400 krizi vardı. Biz 10 ay kurulumunu erteleyince borsa ralli yaptı.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Helal süt emmiş biridir, size ters gelmesi normal.
    Guldurme yav))

y.t.degildir..

3. Ereğli burdan artıya geçer mi sizce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 12-13 fk ereğli olmaz ama 4.45 fk ereğli de olmaz. Benim için ereğli fk 8 olmalı. Aldım biraz bekleyelim bakalım. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ereğli 8 mayısta temettüye 8.91 fiyat ile girdi,ertesi günü 1.38 brüt temettü fiyatı düşerek 7.53 ile açtı,aradan 4 ay geçti şu an 6.78,

Tamam demir çelik sektöründe küresel bir sorun var,anladık ta,buna rağmen bu yıl ereğli 12 aylık karı bence net 4.8 milyar olacaktır diye tahmin ediyorum,

Buna göre,2020 mayısta net 1.07 gibi temettü verimi var,

O zaman 2020 mayısta temettüye kaçtan girer,

En az bence 9 tl den girse,yüzde 12 temettü verimi eder,

Enflasyonun 14 olduğu ortamda bu oran makuldür sanırım..

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Erken seçim olacaksa ve yönetim değişecekse - misal İmamoğlu gelecekse - bunu algıladığı an borsa ralliye başlar...Benim fikrim...
    Bence de böyle bir duyum alsa borsa coşar. Şu anda ülke ekonomisinin önündeki en büyük engel mevcut yönetim, bunlar gider gitmez borsa dolar bazlı eski zirvesini görür ve hatta geçer diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Erken seçim falan değil. Sıkıntı kum saati meselesi. Erdoğan ABD'ye süre verdi 15 gün. 7 si gitti, 7 si kaldı. Erdoğan geçenlerde ne dedi, kum saati işliyor, olacaklar belli.. Ordu savaşa giriyor. Trump eli boş durur mu, bize baskı yapıyor. Olan biten bu.
    Haziranda S400 krizi vardı. Biz 10 ay kurulumunu erteleyince borsa ralli yaptı.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bana da öyle geliyor, borsayı korkutan savaş ihtimali gibi yani. Allah sonumuzu hayır etsin...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hisse hakkinda bilgi alalim diyoruz uc bes sizofrenin siyaset sandiklari hezeyanlari goruyoruz.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Himmete muhtaç bir dede, gayrıya nasıl himmet ede.
    Yazdıklarımız hiç bir şekilde YTD.

Sayfa 718/718 İlkİlk ... 218618668708716717718

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •