Sayfa 43/322 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. park maden elektrik ne iş yapıyor o zaman ? iştiraklerinde neler var bakır kısmını satmış anlaşılan

2. zorlu enerji en sağlamı o zaman bu sektörün ciner en değerli şirketlerini ayrı tutmuş bu yüksek karda yavaş yavaş erimeye başlamış

3.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    park maden elektrik ne iş yapıyor o zaman ? iştiraklerinde neler var bakır kısmını satmış anlaşılan
    Şuan faaliyeti yok. Konya Ilgın da linyit madeni var. Bu sene faaliyete geçmesi lazım. Bide termik santral kurulacak ama nezaman. Hammaddeside çıkardığı linyit olacak.

Her ihanetin bedeli ödenir.

4. Sinirlerim altüst oldu. Hem harap etti hem de çok zarara uğrattı bu borsa beni. Forum da yoruyor beni. Bundan sonra bir daha yazı yazmayacağım. Forumu da sürekli takip etmeyeceğim. Boş boş yazılarımdan dolayı üzdüğüm, kızdırdığım insanlar varsa herkesten özür dilerim. Haklarını helal etmelerini dilerim. Allah'a emanet olun.

5. P.tesi acilisi 3.80 den bekliyorum. Sonra 3.85 e cikar aksama 3.80 den kapatir. Salida 3.85 den kapatir. Hergun 5 kademe neyimize yetmez😊 Bende boyle ruya goruyorum😂

6. P.tesi kozaların hareketli olacağı kesin. Bu hareketle beraber burada da bir hareketlilik bekliyorum.
    Inşallah 4.10 üzerine atacaktır

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

PRKME

380 geçerse 400 leri zorlaar

8. Merhaba. Hisse basi 3 lira kar yazan sirket neden 3.76 dir. Yuklu borcumu var acaba. Yoksa sahibine mi guven duyulmyor. Ilginc.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 43/322 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •