Arama sonucu : 2562 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    21.11.2023 tarihindeki açıklama ise başka bir firma ile anlaşmışlar bu firma ile anlaşma feshmi olduda
    21.12.2023 tarihinde başka firma ile anlaşmışlar acaba.
    Sagliklar

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    21.11.2023 tarihindeki açıklama ise başka bir firma ile anlaşmışlar bu firma ile anlaşma feshmi olduda
    21.12.2023 tarihinde başka firma ile anlaşmışlar acaba.
    Sagliklar

İlk açıklamadaki şirket yani "Güvenli ve Verimli Maden Teknolojileri San. ve Tic. Limited Şirketi" bu işin raporlamasını yapacak yani rezerv miktarı, değerlemesi vs masa başı işler; ,diğer açıklamadaki "Avrasya Jeotek Sondaj Mühendislik Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." ise karot çalışması yani toprağı delme, örnek alma vs saha (amele) işleri...4 ay içerisinde (bugünlerde) tamamlanmasını beklediğimiz bu saha çalışması...Sonrasında bir açıklama bekliyorum şahsen ama belki de bu verileri diğer şirketle birleştirerek raporlaştırıp KAP'a gönderecekler...Şayet böyle olursa Haziran ayını beklememiz lazım...Esasen genel olarak raporlama işleri karot çalışması ile birlikte yürütülür ve bu kadar sürmez ama açıklama nihai olarak Haziran ayını işaret ettiği için yazdım kimseyi yanıltmak istemem.

İşin gerçeği bilanço, finansal veriler, takaslar, raporlar, mahkeme kararları hiç bir şey gözümde yok üstadım...Bu şirketle çok içli dışlı oldum ve sayın Turgay beyden "STRATEJİK" ve bir o kadar vizyonist bir haber bekliyorum...30 yılın sonunda yapacak bunu adım gibi eminim ki, genel kurullarda edindiğim izlenim de bu yönde zaten...Öyle olmasa 1 dakika durmam burada...Çok beklettiler, çok sabrettim ve kanaatimce yüze yüze kuyruğuna geldim...Artık ölmek var dönmek yok !..
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •