Sayfa 465/685 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 2,00 altı bjk....0,90 altı trabzon çok ucuz kalmıştı...zamanında alıp köşeye atan günü gelince en kötü % 50 karı görebilir diye düşünüyorum.......

hafta sonu g.s. yı yenerse hem şampiyonlar ligi ve şampiyonluk şansı çok fazla olabilir...

en kötü ikinci olup şampiyonlar ligine gidebilir...gönül isterki bir bjk li olarak g.s. yı yensin....ve şampiyon olsun......

Başka hisseler olsa çoktan brüt takasa alınmışlardı , Spk sağolsun Bjk ve Gs ye kıyak geçiyo

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Başka hisseler olsa çoktan brüt takasa alınmışlardı , Spk sağolsun Bjk ve Gs ye kıyak geçiyo
    düşerken paldır küldür düştü. zararımızı kurtarma derdine düştük.

1 haftada %50 prim yaptı , bide spor hisselerinden uzak durun derler , alcağın yeri iyi bilcen abicim bu hisseler 1 haftada sana evde aldırır arabada...

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    1 haftada %50 prim yaptı , bide spor hisselerinden uzak durun derler , alcağın yeri iyi bilcen abicim bu hisseler 1 haftada sana evde aldırır arabada...
    evet iyi kazanç bakınca. alanlar iyi kazandı.cok çok yüksekte değildi maliyeyim ama düşüş çok oldu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    üstadım hafta sonuna iyi hazırlanıpta bide g.s. evinde yenme ihtimali olursa . haftaya pazartesi belki bi bu kadar daha çıkış yapabilir....spor hisselerinde düşüş de çıkış da hızlı olabiliyor...nasip.

7. duserse alıriz demistik 1.75 den aldıgımı bugun iyi bir karla verdik gs la yarıs yapıyorlar bu sene ilk defa boyle birsey oldu iyi kazanclar

Al-Sat şeklinde yönlendirmelerden uzak duralım..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 465/685 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •