Sayfa 526/686 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 5487 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by YaNasip Yazıyı Oku
    Satan satıp gitti zaten. Bu saatten sonra (düşük maliyetliler hariç) hiç kimsenin, satıp alttan almaya kalkışarak maceraya gireceğini zannetmem... Maliyet 3.90 bundan aşağısına şirket batsa bile yine vermem.
    benimde 4.10 ala ala 3,25 e duşurdum ama bundan sonra duşurmek icin 1 tl lik alan namerttir

2. Arkadaşım taka inşallah kazanırsın zararını kurtarirsin, lakin son tavan hareketi ile zaten yeni yolcular bindi büyük al satlar dönüyor, hiç kimse bedelli istemez lakin Bunlar birde o kadar borca karşı bedelliye derse buyrun cenaze namazına dersin? Bence maliyet dusurebiliyorsan dusur ya da elindeki malın bir kısmı ile al sat yaparak yine biraz maliyet indirebilirsiniz? Bunların ne yapacağı belli olmaz, bacası yok sanayi banka şirket değil? Tamamen oldu bitti ile hareket ediyorlar? Belki dediğin gibi aldığın rakamlara gelir lakin benim için 3 zirve sayılır? Herkese bol kazançlar... Ytd.

3. kadro aslında fena değil ama transfer lazım genede. bana kalırsa forvet lazım. sadece burakla olmuyor diğerleri beşiktaşın oyuncusu değil direk 11 oynamaları zor. zirveye yakın gittikçe ben düşmesini beklemem. bu sene sanırım sportifleri yukarıda tutacaklar (2020 için) diğer yerlerde de sıkıntılı yerler olsada devre arasında forvet almaları lazım. şöyle iyi güçlü falan bitiriciliği olan.

4. yazık şu insanlara geçen hafta bir hevesle bayaa bir insan almıştır muhtemelen şimdi o pahalıya sattıklarını düşüre düşüre alıcaklar neden çoksun bu hisse bir beklentimi var galibiyet varmı oyuncular zaten belli bundan daha ilerisi yok sadece aldatmaca kandırmaca bakalım ne olacak görücez

5. BJK kotude dıgerlerı ıyımı sankı bu sene butun takımlar denk kımse kımseden ustun degıl sansı olan kazanacak

6.  Alıntı Originally Posted by romantik adam Yazıyı Oku
    Arkadaşım taka inşallah kazanırsın zararını kurtarirsin, lakin son tavan hareketi ile zaten yeni yolcular bindi büyük al satlar dönüyor, hiç kimse bedelli istemez lakin Bunlar birde o kadar borca karşı bedelliye derse buyrun cenaze namazına dersin? Bence maliyet dusurebiliyorsan dusur ya da elindeki malın bir kısmı ile al sat yaparak yine biraz maliyet indirebilirsiniz? Bunların ne yapacağı belli olmaz, bacası yok sanayi banka şirket değil? Tamamen oldu bitti ile hareket ediyorlar? Belki dediğin gibi aldığın rakamlara gelir lakin benim için 3 zirve sayılır? Herkese bol kazançlar... Ytd.
    romantik pasam afedersin mike mike 4 lere getirecek ekmek yemek isteyen spek yukarı tasımak zorunda yoksa burdan malını kaptırmaktan baska bisey yapamaz ve yapamıyorda

7. Gönül ister 5 olsun ama neden buraya taşısınlar haksız mıyım sadece oyun bir gün daha boş muhabbet le geçti ne isterlerse onu yapıyorlar bizlerde bakıyoruz izliyoruz leylek misali

8. Evet şimdi bundan sonra yön aşşağıya

Sayfa 526/686 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •