Sayfa 643/687 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Diğer hisseler 2 gün taban yerken bjk o esnada yatırımcısını korudu. Bir de dolu tarafından bak yaw oğuz24 hocam
     Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Durum vahim göz göre düşür bizlerde bekleriz hergün kaybetmeye mahkumuz arada bi artış tamam gidiyor maalesef yine hüsran bulaşmamak lazım kolay gelsin
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Noldu kimse yok
    Erol.gitti hisse tavan

3. Demiştik. Bu oğuz24 kötü niyetli değil demiştim ya vazgeçtim. Oğuz durum vahim dedikçe hisse gidiyor. Edep yahu utanıpta yazmaz insan.

4. Akdjdeloedjhdje

Alıntı Originally Posted by Arci Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler,
    Yaklaşık 22 senedir piyasadayım spor hisseleriylede haşır neşirim. Açıkçası OGUZ24 isimli arkadaşın yorumlarına öfkelenip kendimi tutamayıp acizane birkaç şey yazmak istedim. Oğuz kardeşimiz biraz fazla karamsar fazlaca terste kaldığından yoğurdu üfleyerek yiyenlerden kanımca ama art niyetli olduğunu sanmıyorum.
    Hissemize gelince, bugün ki duruşu güçlü ve mal toplayici nitelikteydi. Buna günlüğü tokatlama da diyebilirsiniz. Önce taban sonra tavan ve yatay kapanış. 10 iş günü maç yok maç yoksa çıpada yok. Silkelemek için mükemmel fırsat. Sampiyonluk icin daha 2 ay var yani hisseyle oynamak ve yukarı surmek icin yeterince vakit var.Hissedarların psikolojisine oynadıkları çok açık. Sizlere tek söyleyeceğim şey beklenti sürdüğü sürece çıkışın zigzaglı şekilde devam edecegidir. Hisselerde hedef fiyat yoktur beklentinin bittiği an vardır. O ana kadar Allah bol kazanç nasip etsin.
    demiştik. Anlayana.

5.  Alıntı Originally Posted by Arci Yazıyı Oku
    demiştik. Anlayana.
    Birde bakmışızki gazeteler manşet atmış,sergen yalçın tarihe geçti bjk ya teknik drektör olarak geldiği ilk yılında süper lig,türkiye kupası,süper kupa olmak üzere 3 kupa kazandıran sergen tarihe geçti Olmaz olmaz diye bir şey yok hayatta hayırlısı neyse o olsun inşallah. yatırım tavsiyesi değildir,ytd.

6. Bugün Erol gitmese bu tavan gelir miydi?

7. Herkes bir şeyler söylüyor tabi kendilerini nasıl mutlu etmek veya olmak istyolarsa o yönde söyler kimse kimseye Al veya alma desende kendine göre ne yapmak isterse onu yapıyor he burda yazarsınız gerçekler öylemi değil insanları kandırmayın hayal dünyasına kapılmayın

Sayfa 643/687 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •