Sayfa 384/686 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 5488 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Burada kimse yazmadığına göre ,genel de geçen seneden kalma arkadaşlar var 2.30 ile aldım ve bir kenara attım ,1 e düşse bile 1 lot takviye etmem ,3 e çıksa satmam ,4 e çıkarsa ligde moktan bir manzarası yoksa satmam geçen seneden ben de zararına sattım ,dursun Nisan mayıs ayına kadar ,o aylar da ne olmuş ,1 mi ,000.1 mi 5 mi ,6 mı bilinmez ,spor hisseleri böyledir zaten,bedelli açıklarsa hisseden çıkmam katılırım .HADİ RAST GELE
    NOT: SPOR HİSSELERİ AKILLICA BİR YATIRIM DEĞİLDİR , ÇÜNKÜ HEPSİ ÖZ SERMAYE OLARAK BATAKTIR VE BATAK HER GEÇEN GÜN ARTMAKTADIR BKNZ FENERİN BAŞINA TÜRKİYE'NİN EN ZENGİN AİLESİNDEN ADAM GELDİ AMA FENERİN FİNANSAL DURUMU İÇLER ACISI ,DİĞERLERİDE FARKLI DEĞİL

BENİM OLAY BİRAZ DUYGUSAL ,BEŞİKTAŞLI DEĞİLİM

2. mevcut kurlar ile artık hiç bir büyük kulüp işi döndüremez. iyice küçülmeleri lazım. satılmaları lazım. 5,20 dolar. euro 6,00.

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    mevcut kurlar ile artık hiç bir büyük kulüp işi döndüremez. iyice küçülmeleri lazım. satılmaları lazım. 5,20 dolar. euro 6,00.
    Yıllardır aynı şeyi söylüyorum bu kulüplerin satılması lazım çok geç kalındı ölmüş eşşeği kim ne yapsın bir tek marka değerleri ve milyonlarca taraftarından başka hiç bir ederi yok.Fiko adam satacakta adam alacakta bu kağıt adam olacak ******sin amk.İki şampiyonluk stad açılışı başka birinin elindeyken olsaydı bu kağıt nerelerdeydi *** etti hem kağıdı hem ky.

4. arsenale 2.33 milyar euro teklif edilmiş, bjkas 100 milyon euro bile etmiyor görünüyor.. gel de inan şimdi bu duruma.
    maalesef borsanın bu düşüşü en kötü ve anlamsız şekilde futbol kağıtlarını vurdu diye düşünüyorum. YTD

5. bilançolar yarın açıklanacak sportiflerde , bakalım diğerlerine göre bjk bugünlük artı ,yarın d*****n kuruğu kopar ..YTD..

6.  Alıntı Originally Posted by muratti1976 Yazıyı Oku
    bilançolar yarın açıklanacak sportiflerde , bakalım diğerlerine göre bjk bugünlük artı ,yarın d*****n kuruğu kopar ..YTD..
    inşallah etkisi olumlu olur ama gecen sene sadece CL geliri 44 milyon euro olan bir klubün 2 katından işlem görmesi acı bir durum. Borcu olsa ne olmasa ne, bu gelinen seviyeler mantıken açıklanabilecek seviyeler değil bence. YTD

7. https://www.standard.co.uk/sport/foo...box=1533720106

arsenal teklif etti diyor yarın son gün.

8.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    https://www.standard.co.uk/sport/foo...box=1533720106

arsenal teklif etti diyor yarın son gün.
    Şenol hoca yalan söylüyor o zaman. Teklif yok dedi.Bence gazete haberlerine itibar etmeyin fanatikten fotomaçtan farkı yok bunların.Böyle bişey olsaydı bugün yürürdü bu kağıt içerden haber alan çok olur özellikle orman çocukları.Yinede bir ümit zaten başka neyimiz varki.YTdeğildir

Sayfa 384/686 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •