Sayfa 128/687 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Everton’ın hocası kafaya koymuş yarın Liverpool maçında oynatacak. Sabaha biter bu iş. 27-28 en çok telaffuz edilen rakam, peki Euro mu Pound mu kritik soru bu şimdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by gainer Yazıyı Oku
    Everton’ın hocası kafaya koymuş yarın Liverpool maçında oynatacak. Sabaha biter bu iş. 27-28 en çok telaffuz edilen rakam, peki Euro mu Pound mu kritik soru bu şimdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Euro ya tepki vermeyen orman çocuğu paunda mı verecek.120 milyon küsür para gelecek ve verdiği tepki % 5 bile değil ben daha ne diyim bu speğe kelimeler yetmiyor ceza yememek için susuyorum. YTDeğildir

3. 30 milyona bjk futbolcu satıyor. gsray +5 yapıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    30 milyona bjk futbolcu satıyor. gsray +5 yapıyor.
    tahtaya artık alıcı gelmiyor..insanları o kadar kandırmışlar ki... ytd

5.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    30 milyona bjk futbolcu satıyor. gsray +5 yapıyor.
    çıldırtır bunlar adamı. geçen düşüşte acaba dedim bunu zararına verip krdmb alsam mı? 2,3X lardaydı. , şimdi 3,3X larda zararı çıkarıp kara geçerdim ne diyelim bu bjkas satayım daha sportif almam almam. tek bir ürün de almam.

6. inanın bu bjkaş ta olan başarı ( sportiv başarı.ekonomik ..transfer.tribün.ürün satişları vs) bu kadar başarı öyküsü hangi takımda veya
    şirkette olsa en az bir kaç kez tavan olurdu..tavandan bile aliş fırsatı vermedi.. ama şu an tahta hiç alıcı yok..spek kendi başına oynuyor herkes neler olacagını biliyor...

7. Kapanis 4.33 olur her zaman boyle bizim spek cimri ve capsiz cikar yabancilarda sikildi artik zor gelirler bu nedir ya sermayenib yuzde 10 kadar is yap 10 kademe bile cikma hep mal satmanin peşinde bakalim daha ne kadar baskilacan bu kagidi biz degilde torunlarimiz gorur cift haneli sayilari.....

8. Cenk gitti, arrivederci hayaller

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 128/687 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •