Sayfa 231/686 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 5488 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    city satıyor, iş yatırım topluyor...mal boşaltıncada tam tersi oluyor..bir cepten bir cebe doğru tespit...bu adamların yatırımları bu 2 kurumda..tahminim 12-20 milyon arası lotları var buradaki ağaların...ayrıca yabancıların bu kağıdı şampiyonlar ligi 2. -3. hafta oynandıktan sonra terkettiğine inanıyorum...tamamen spek ve biz bizeyiz...fazla ruh olmadığı için yeni yatırımcı da düşmüyor...
    BEN AÇIKÇASI BU TEMPONUN ŞAMPİYON OLSA DAHİ SÜRECEĞİNİ, ONU BİLE PİRİMLEMEYECEĞİNE İNANMAYA BAŞLADIM..ne dersiniz?
    yüzde yüz katılıyorum sana.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. işin komik tarafı şu endeks nerden nereye geldi sanki ayak uydurdu çıkarken. düşerken düşüyo insan müsfetteleri

3. Hadi biz prim yapmıyoruz da lider de yapmıyor, aynı puanda ki fb de... Dediğiniz gibi olur da bu sene şampiyon olsa dahi prim yapmazsa kim niye girer bu hisseye? Bacası tüten fabrika değiliz, tek beklenti şampiyonluk. Böyle olursa -ki inşallah olmaz kan gövdeyi götürür. Şampiyonluk da çantada keklik değil, o da ayrı konu...

4. Citideki biyikli bitiremedi sata sata

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Satın alma opsiyon bedeli 4.089.000 Euro

Hayırlı olsun..

.. da zaten bu yılki kira bedelini ödemişsin, sezon sonunu beklemek yerine tam da 3. mali çeyreğin son günü bu opsiyonu kullanıp çuvalla gider yazmanın ne acelesi ve nasıl bir faydası var acaba?? Süper oynayan adam bi yere filan kaçar mı.. Aman bu çeyrek kar fazla çıkmasın mı..

Allah sizi bildiği gibi yapsın yönetim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by gainer Yazıyı Oku

Satın alma opsiyon bedeli 4.089.000 Euro

Hayırlı olsun..

.. da zaten bu yılki kira bedelini ödemişsin, sezon sonunu beklemek yerine tam da 3. mali çeyreğin son günü bu opsiyonu kullanıp çuvalla gider yazmanın ne acelesi ve nasıl bir faydası var acaba?? Süper oynayan adam bi yere filan kaçar mı.. Aman bu çeyrek kar fazla çıkmasın mı..

Allah sizi bildiği gibi yapsın yönetim..

Satın alma opsiyonu son tarih 28 şubat sezon başında anlaşılmış bir durum.

7.  Alıntı Originally Posted by omerbuladi Yazıyı Oku
    Satın alma opsiyonu son tarih 28 şubat sezon başında anlaşılmış bir durum.

Opsiyon tarihi genel olarak kontrat sonuna kadar olur. Nerden ulaştınız bu bilgiye acaba?

8. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Kulüpler Birliği Yasası'nın mayıs ayında Türkiye Büyük Millet Meclisinden (TBMM) çıkmasını beklediklerini söyledi.

http://www.trtspor.com.tr/haber/futb...di-155746.html

Sayfa 231/686 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •