Sayfa 321/685 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Aziz kupasına çıkmıyorlar...

Hisse için çok kötü ancak yönetimi dik duruşundan dolayı kutluyorum..
    Ayrıca yıldırım Demirören ve federasyonda bulunan Bjk li yöneticilerin kulüpten ihracı istenecekmis.
    Çok geç kaldıklar....

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kadar dar görüşlü olmayın neyin dik duruşu ?vodafone parktaki lig maçında mehmet topal ve yardımcı antrenörün taş ve çakılardan başları yarıldı fikret orman çıkıp iki cümle kelam etti mi ? Üstelik bjk saha kapatma cezası bile almadı.neyin dik duruşu bu? Bjk yönetiminin yaptığı diğerleri gibi popülizm ve günü kurtarmaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. maça çıkmamak yanlış. borsada kotesin. zararı her türlü biz görüyoruz. sportif hissemi bir daha asla. yok o yok bu derken ine ine zarar büyüdü.

3.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Bu kadar dar görüşlü olmayın neyin dik duruşu ?vodafone parktaki lig maçında mehmet topal ve yardımcı antrenörün taş ve çakılardan başları yarıldı fikret orman çıkıp iki cümle kelam etti mi ? Üstelik bjk saha kapatma cezası bile almadı.neyin dik duruşu bu? Bjk yönetiminin yaptığı diğerleri gibi popülizm ve günü kurtarmaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    maçın hakemi 3 kere seyirciyi uyarıp içeri girdimi..elma ile armudu karıştırmayalım..dünyanın neresinde hakem 3 uyarı ve konuk takimin hocasinin kafasina madde isabet etmesi sonucu yaralanması sebebiyle içeri girdiğinde kaldiğı yerden devam ediyor..otto bariçi hatırlayın, beşiktaşin 1453 beşiktaş kumpasını hatırlayın..biz olunca milat canere 6 maç, q7 ye 5 maç ama fenerlilere bişey yok..siyasi irade bu kararın altında kalacaktır..zira karar siyasi olup sonuçlarına da toplum olarak hepimiz katlanacağız... bu dik duruşu hissenin bence miladı olacak..saygilarimla

4. Günaydın değerli ortaklar...Verilen kararı bir Beşiktaşlı olarak gururla karşıladım. Tabiri caizse "kupa sizin şeref bizim" olsun dedik. Bir Beşiktaşlı yatırımcı olarak ise risk aldığımızı düşünüyorum. Stressim arttı. Çünkü bu karar tff den daha ziyade siyasi iradeye bir başkaldırıştır. Bunun ileride sportoto gibi devlet kurumlarının sponsorluktan çekilmeleri gibi sonuçları olabilir. Sadece bir öngörü olarak söylüyorum yanılma payı/isteği elbet var. Ön göremediklerim de vardır. Bilmem aynı fikirde misiniz ama sadece BJK değil GS de fiyatlamadı, ki en yakın onlar olmasına rağmen gs de durağan... Geçen gün Uefa yunan kulübü PAOK u finansal fair play nedeniyle 3 yıl men etti. Ve kararı açıklamak için de yunan liginin bitmesini beklediler. Gs ile ilgili kararın ertelemesini bu minvalde değerlendirebilir miyiz

5. Bu hirsla gs yi yenerler mi acaba...

6. Basaksehir de alanyada puan kaybedebilir....

Kap : BJKAS

Profesyonel Futbol takımımız, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kaldığı yerden 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanacağı açıklanan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci maçına çıkmayacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kupadan bu yıl gelecek geri alınamayacak ayrıca gelecek yıl katılamama sebebiyle de gelir kaybı olacak bu konuda hicbir açıklama yapılmamış . Bu sebepten ortakların şikayet hakkının oldugunu düşünüyorum , mutlaka bu zarar sebebiyle dava edecek ortaklar olacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Herzaman yaptığı gibi maçtan once bu seviye dipmis gibi gosteriyor yeni sazanlar arıyor 2.40 görmeden rahatlamayacak biz yandık siz yanmayın YTD

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 321/685 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •