Sayfa 357/687 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Yoksa bu soyguncular onaylanmış 79m dolar krediyi onun için mi bekletiyorlar?? Hadi bakalım bu gecede uyku yok
    Yani planları sadece bizleri düdüklemekmiydi, diyorsun. Ne beşiktaşmış be.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
    O zaman pazarı bekleyeceğiz, bedelli olursa paraları hazırlayalım lot başı 1 tl ...... bardağın dolu tarafından bakarsak özsermaye artıya geçer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

3. iyi de dostlar. Gerçekten kredi başvurusu türü refinansman ise bunda adamın eline sıcak para vermezler ki.. Yapılandırma gibi bir şey.. Tabi bilmiyorum gerçekten refinansman ise bu budur. Normal kredi başvurusu ise birşey diyemem.

4. lot başı 1 tl sorun olmazda 4-5 lira falan sıkıntı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
    . Pazar gününü bekleyen ben.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

6. Bedelli olabilir, bukadar düşüş aşırı, endeksten çok fazla düştü. Muhtemln bilmediğimiz bişeyfiyatlıyor. Lakin bedelli bile olsa bişey olsun hisse tekrar yukarı dönecektir. Bedelli diye satanlarınkinide dipten toplarlar böylece.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şunu söyleyeyim bedellide yapsalar, sadece günü kurtarmak olur. Şimdi olmasa ilerde yine satacaklar bu dediklerim beşiktaş ve galatasaray için geçerli. Artık futbolcuları satsalar , şampiyon olsalar, şampiyonlar liginden gelirde elde etseler bile borçları azaltmıyor.

8. Dostlar bu 1 senelik hikaye degil tahminim, gecmisi en az 2 yillik planli bir dalavere bu..eskiden adamlarda 20-25 milyon lot var diyodum simdi ise eminim 40-50 milyon lottan asagi degildi ellerindeki mal...habire aciga sata sata bu hale geldi..ve yine cok buyuk ihtimalle maliyetleride maksimum 2 tl civari...bu iste topyekun bir kac kisi var en az 100 milyon tl parasi olan...oyle agir seyler geciyorki beynimden, ta ki bu sene sampiyonlugun bile kasitli verildigi kuskusu bile var...buna bu sekilde yon verebilecek federasyon baskani ve bizim kulup baskani bile bu ortaklik yapisi icerisinde olabilir, bakmayin atip tuttuklarina kedi kopek gibi olduklarina....derin yonetim isleri bunlar...kumanda ellerinde...soylediklerkm beni baglar, tahmindir hepsi....kisileri ve kurumlari suclamakta degil amacim...sadece sesli dusunup sizlerle paylasiyorum mantigim elverdikce ve 1 sene zarfinda olan biteni dusundukce....ve tam bir agir hisse magduru olarak...

Sayfa 357/687 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •