Sayfa 686/686 İlkİlk ... 186586636676684685686
Arama sonucu : 5488 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by IraSCiBLe Yazıyı Oku
    Dostum sen bu kagidi koklamaya basladiysan 2-3 ekmek cikar sanki... Girilir mi kactan girilir senin plan nedir? Hos en son boyle plan yaptigimizda Halkbanka anam aglamisti ama orada tabi ki senlik bir durum yok...
    Selam dostum, evet Halkbank ta fena kazık yedik ama yapılabilecek bir şey de yoktu. Belirli ve sınırlı bir kayıp ile en kısa zamanda pozisyondan çıkmak gerekiyordu ama yüksek volatilite ve mahkemeden olumlu sonuç beklentisi yüzünden ipin ucu kaçtı ve çok kötü bir deneyim oldu. Zararı sineye çektim ve bir daha da buna bulaşmadım.

BJKAS yarın sabah açılışta son tabanını çeker ve yine gün içi tabandan kurtulup yukarı tepki verir diye düşünüyorum. Kağıdın yarın 22.80 de durulmasını bekliyorum, belki buraya inmeden bile yukarı tepki başlayabilir. Kimbilir bir ihtimal 22.80 ler de kesmeyebilir, daha da aşağılara inmeye devam eder. Eksi 100 milyon dolar olan özsermayeyi 170 milyon dolar olan 22.80 e karşı gelen PD ye eklersek ortaya çıkan 270 milyon dolarlık girişim değeri FENER ve GSRAY a oranla kağıt 22.80 de olsa bile hala pahalı duruyor.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    22 tabanda 13 tabanda buraya geldi,çıktığı yer 5,zirve gördüğü yer 80 üstü,valla iyi öptüler peşine takılanları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    Beşiktaş hissesinde neler oluyor? 13 gündür taban gidiyor... Değer kaybı yüzde 74'e ulaştı

Beşiktaş'ın hisseleri 24 Nisan 2024 tarihinden bu yana aralıksız olarak düşüş trendini sürdürüyor. 89.75 lira seviyesinden hisse 22.82 liraya kadar geriledi. Düşüşün sebebi ise henüz bilinmiyor ve hissedeki düşüşe ilişkin açıklama da yapılmadı.

Beşiktaş hissesinde neler oluyor? 13 gündür taban gidiyor... Değer kaybı yüzde 74'e ulaştı | Borsa İstanbul Haberleri
    Beşiktaş'ın hisseleri 24 Nisan 2024 tarihinden bu yana aralıksız olarak düşüş trendini sürdürüyor. 89.75 lira seviyesinden hisse 22.82 liraya kadar geriledi. Düşüşün sebebi ise henüz bilinmiyor ve hissedeki düşüşe ilişkin açıklama da yapılmadı.

Borsa İstanbul'da işlem gören spor kulübü hisselerinden olan Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş'nin hissesinde 13 gündür aralıksız düşüş devam ediyor.

Hisse 19 Nisan 2024 tarihinde 89.75 lira seviyesinden bugün 22.82 liraya kadar geriledi. Böylece hissede çok kısa sürede kayıp yüzde 74'e ulaştı.

ŞAMPİYONLUK İDDİASINDAN UZUN SÜRE ÖNCE KOPTU

Beşiktaş ligdeki performansı nedeniyle şampiyonluk iddiası da bulunmuyor. Beşiktaş 54 puanla 5. sırada yer alıyor. Galatasaray 96 puanla birinci, Fenerbahçe ise 90 puanla ikinci sırada bulunuyor.

6 KİŞİYE İŞLEM YASAĞI GELMİŞTİ

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 19 Nisan 2024 tarihinde yapılan açıklama neticesinde Engin Meral, Neslihan Kaya, Nuri Budakoğlu, Adem Karataş, Muammer Geçgel, Veysel Karadeniz'e Beşiktaş Futbol Yatırımları hissesinde gerçekleştirilen işlemler nedeniyle 6 ay süreyle işlem yasağı getirilmişti.

https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...sti_ID1480568/

4. Bu işlem yasağı getirilenler nasıl borsada işlem gören tipe dönüşüm başvurusu yapıyor bilgisi olan var mı ?
    BJKAS
    7
    BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    E
    MUHAMMED KARADENİZ
    643.932,000
    BJKAS
    8
    E
    NURİ BUDAKOĞLU
    160.000,000
    BJKAS
    9
    E
    VOLKAN EREN
    302.000,000
    BJKAS
    10
    E
    VOLKAN EREN
    1.000.000,000

5. Küçük yatırımcı yok gibi. Büyükler birbirini öpmüş. Ya da öpmek için küçük yatırımcı bekliyor.

6. BEN YAYGARA takipçisiyim gerçek anlamda şirket olup ticaret yapan alan satan ama kötü gidişat dönemeşlrinde yayagara kopan yerler ararım zaten bu tarz şirkette siz deyin 20 ben diyim 30 u geçmez neyse bu tarz olan hisselrin eninde sonudna kendini toıparladığı malum....bu tahta bu şirketlerden olmasa da yıllar sonra haberi duyunca ilgimi çekti yaygara var mı bakmaya geldim ....sanırım kaarı al kaççcılar burdaydı genelde... KY da olsa hızlı hareket eden hisselerden spor hisselerinin özellilklede öz sermayesi eksi olan hisselerin alınamayacanı hadi alsan da bu tarz hisselerde kaarı al kaç çok durma arkana bakma aç gözlü olma karı aldıysan da kısa zamanda uğrama olayını öğrenmiş gibi duruyor... artık gelişme var bence çok yaygara kopmadı ky nezdinde..(ya da ky toptan faizde de olabil,ir bu koşullarda bu da bir olasılık neyse). Yukarıdaki arkadaşın dediği gbii büyükler kapışmış gibi... kurtlarla tango-the end... bir başka olasılık son yıllarda ky da en azından bir kısmı bilgiye yatırım yaptığından adamlar yeni taktikler geliştiriyor... iyi kaliteli kendini, ispatlamış şirketleri azar azar al at, bir daha bakma ekran başında durma anlayışına sahip portföyünü pasif yöneten ben bile haberlerde gördüm yorum yazmaya geldim bu da bir taktik olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum reklamın iyisi kötüsü olmaz sonuçta... çok düşmüş ya alınır mı diye kendine soran çoktur şimdi....şimdi düşününce ilk dediğimi geri aldım kurtlarla tango yeni başlıyor gibi.... temelci olarak tekniğin üstadlarından ahmet mergen üstada da selamımızı çakalım :D
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. ya demin başka bir platformda yorumları okuyordum sanki baya ky içerde kalmış...beşiktaşlı olduğu için yatrırım yaptığını snarak hisse biriktiren varmış, ya kardeşim öz sermayesi ekside olan şirkete beşiktaşlıyım diye para yatırılır mı ya bu ne bilinçsizlik burası oyun alanı değil ki kurtlar sofrası..temel bilen biri görürü ki bistte bistin tümün içinde biriktirecek taş çatlasa 20 30 hisse var, onu da değerleme bilip temel analiz bilip ucuz zamanalrında yakalamak şart... bjkas nedir? inşallah ky kendini kurtarır demin grafiğe baktım düşüşte satış fırsatı vermemişler zaten... isterse 1 ken 1000 olsun spor hisseleriyle ne işin olur vur kaç yapıyor olsan bile 1 sefer vurdun 2 sefer vurdun daha yaklaşmayacaksın... 3 üde sonuç bu olur yüzde 50 düşen bir hissenin tekrar eskşi seviyesine gelmesi için yüzde 100 yüükselmesi gerek....yüzde 74 düşen bir hissenn tekrar eski eyrine gelmesi için yüzde kaç yükselmesi gerekir???
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. şimdi son 20 yılın ilk 15 yılında yeni yatırımcılar enfkasyonist ortamda piyasayı pek görmedi, lakin ahmet mergen üstadın kitapları var kitaplar teknik analiz anlatıyor herkesin bildiği şeyler dışında 90ların enfilasyonist ortamında bistteki şirketlerin nasıl hareket ettiğiyle ilgili bilgilerini örneklerle tecrübelerlle anlatmış adam evet bilgiler eski 90lar piyasası ama tecrübe ve günümüzle birebir alakalı zira 90larda da ennflasyon çok yüksekti... bu kitapların kıyısından köşesinden okuyan ya da 90ları yaşayan biri bu hareketlere şaşırmaz aksine böyle hareketler bekler hızlı hareket eden hisselerde.... 90ları yaşamadıysanız, ve enflasyonist ortamalrda hzılı ve yavaş hareekt eden hisselerin haraketlerinden örnekler görmek isterseniz ahmet mergenin kurt kapanı, kurtlarla tango, grafiklerle uygulamalı tenik analiz gibi kitaplarını okumanız tavsiye ederim ali perşembeden farkı ve bu kityapalrı değerli kılan 90ların yüksek enflasyonist ortamında piyasa tecrübelerini içermesi, ben temelciyim tavsiyem temel analiz değerleme öğnemeniz yönünde ama tekniği de es geçmemiştim zamnında teknikle pek işim olamaz ama teknikçi arkadaşlara ahmet emrgenin bu kitapları çok şey katar... 90ların yüksek enflasyonist ortamının piyasa tecrübelerini içermesi bakımından

Sayfa 686/686 İlkİlk ... 186586636676684685686

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •