Sayfa 206/963 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Borsanın çıkışı ve inişi fasa fiso, Bizim ağaların dediği oluyor.

2. İçimde bir his var bugün % 5-6 kapatırız gibi. Tamamen hisdir. Yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Yeni alıcılara mali dağıtıyorlar galiba

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yıl içerisinde 7.20 leri goren hisse iyi gelen bilançolardan sonra bile yeşil kalamıyor Onun için sizin yazdıklarınıza böyle olabilirmi diye Acaba diyorum...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Ne oluyor savaş mı çıktı? Bu nasıl Bist. Bunun destek direnci yok mu? Hiç müdahale yok. Yabancı böyle istikrarsız hareketleri sevmez. Haklılar da. Biz bile hisse almaya çekiniriz. Allah sonumuzu hayır etsin.

5. Bilançolar ertelenince eksi, zarar yazınca eksi. eeee kar yazdı yine eksi. Bist bu kadar düşmeden kağıt 5.22'den zaten geri geldi. Hııııı demek ki. Mahkeme sonucundan sonra SATIŞ haberi ancak şahlandırır. Yoksa hisse aşağı düştü mal kaptırdı spek,bunlar hikaye. Hikayenin sonu satış haberidir. Yabancının gelmesi önemli bence. Yabancı alıyorsa al-satıyorsa sat demişti bir arkadaş. Doğruymuş. Yatırım tavsiyesi içermez.

6. Akşam açıkçılar aşağı iyi bastı. Olan İpeğe oluyor. Ama ne olursa olsun şahsım adına sonuna kadar lotları artırarak bekleyeceğim. Bundan sonra yukarı çıkması lazım. 6 ayda 2000 kaybediyorsa, zamanı gelince 3 tavanda katlar. Yani 3 gün. Önemli olan o zamanı beklemek. Sabırlar dilerim. YTD.

7. Bizim bu spek bayağı cimri. Büyük oyun oynuyor gibi. Bu oyunu satış haberinde kullanacak gibi. Öyle düşündüm. Hisseleri belli aralarda tutuyor. Eğer böyle bir oyun varsa ve tek olmadığını düşünüyorum.Zaten ancak düşünüyoruz başkada bir şey yaptığımız yok Sonuç Allah'ın takdiridir.

8. Açılış 4,99
    Bist + 491
    Kozaa 5 kademe biz 4 kademe.
    Düşerken biz paraşütsuz düşeriz.

Sayfa 206/963 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz