Sayfa 60/963 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 473 - 480 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. koza ipeke ten geri düşmüştü...şimdi 1 tl fark attı.. bu ipeki ne kadar paskı yapıyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Okuyup gülüyorum. Cevap halkım saklıdır. Müsait zamanda yaZacağım. Gazgazcılar gelmiş hoşgelmiş.
    Hisseli kardeş bak şimdi sizin yazdıklarınıza herkes gülüyor. Onun için o sizin meşhur tablolarınıza fazla güvenipte ulu orta iddalı konuşmayın. Siz bence tekrar düşünün 6.00 TL ye verdiklerinizi geri alın bence. Bilanço haberleri yakındır haa.

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Necdet bey dönem dönem paylaşıyorsunuz. Teşekkür ederiz.

4.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Belirsizlikleri ortadan kaldıracak en ufak haber pozitif algılanır. Haftaya böyle bir haberle başlamak güzel olur. Dileriz bahsettiğimiz haber trafiği oluşur ve destekleri konuşmak yerine dirençleri konuşuruz. Tabi haber gelmeden etkisini göreceğimiz de borsanın kuralı. Düşeni kırarsa ve tek al sinyalini gönderirse hayal bile etmeyeceğimiz yerleri görebiliriz. Aksi olursa.. neyse aksinden üstte bahsetmiştik. Şirket geçmiş bilançoları yarın bile gelebilir. Şirket tam kapalı kutu biz sadece grafiklere, tablolara bakmak yorum yapabiliyoruz maalesef bunlar şimdilik al demiyor sat diyor. Ama mahkeme beklentimiz, şirketin geleceğine ilişkin beklentiler hep soru işareti. Bildiğimizi paylaşıyoruz.
    Son bir şey daha söyleyeyim. 2 lira altından üstünden de altından da maliyetlndiğimde burada yazılanlar ve gerçekleşenler çoğu defa farklıydı. Tablolar ve grafiklerden şaşmamak gerek.
    Bay acer, bence erken konuşmamak gerek. Yorumları doğru yerin..den değerlendiriniz. Yükseliş teyit vermeden almam. Doğru yerinizden okursanız önceki dediğimi anlarsınız. Al teyidi vermeden almam. Ayrıca Buradan kimseye al sat deme hakkınız yok. Suç işliyorsunuz. İnsanları kendiniz gibi görmeyin. Size al denince aldıysanız sat denince sattıysanız o sizi Bağlar. Burası özgür bir platform. Bilginiz varsa paylaşınız. Yok sataşacaksanız başka türlü hesaplaşırız.dediğim gibi suç işliyorsunuz. Hisse ile ilgili yorum yap desem iki cümleyi bir araya getiremez sataşmaya gelince 10 yaşındaki çocuk sınıfında birincisinin mübarek.

5. Yoksa yine gel gelmi yapıyorlar...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Yoksa yine gel gelmi yapıyorlar...

Sayın Devaz, dilerim değildir. Bugün ve yarınki kapanış önemli. Güzel bir haber de gelebilir. Temkinli olmayı tercih ettim hep. Grafiğe göre al verirse teyit alırsam tekrar kağıda girerim. 20 yıldır borsadayım gençlikte yaptığım hataları tekrarlamıyorum Duygularımla yatırım yapmıyorum. Bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Sayın Devaz, dilerim değildir. Bugün ve yarınki kapanış önemli. Güzel bir haber de gelebilir. Temkinli olmayı tercih ettim hep. Grafiğe göre al verirse teyit alırsam tekrar kağıda girerim. 20 yıldır borsadayım gençlikte yaptığım hataları tekrarlamıyorum Duygularımla yatırım yapmıyorum. Bol kazançlar dilerim.
    Eyvallah sn hisseli temennim tüm ky nın kazanması by. zaten kazanıyor.... Sizce hissenin grafiğe göre al noktası neredir.. Bol kazançlar cümleten..

Yatırım Tavsiyesi Değildir..

8. Kendimi çok kasıyorum.Çok güleceğim,bastırıyorum.Çoğunu haftasonu na sakladım.Tatilde gülmek bana çok iyi geliyor.Hoşarkılarla

Sayfa 60/963 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •