Sayfa 935/963 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Mızrak çuvala sığmayı bırak KY den çıkmıyor ki...

Ama her daim bu kadar atlayan oldukça bu devran boyle sürüp gider diye defalarca söyledik...

Tekrar ediyorum, bu piyasa bu KY bu borsanın en organize çetesinin, bu Fetö manipulatorlerinin önüne boyle yattikca bu devran boyle sürüp gider...
    Ky kaldımı ki herkes verdi kalanda da 200 300 lot elınde bınlerce lot olan düşünsün

2. Fetöcüler bence de , görebildiğim kadarı ile koza gurubunda en baskın güç. Adamlar o kadar sinsi ki , koza gurubu hisselerinde her türlü pustluğu yapıyorlar , sonrada hükümetin adamları yapıyor diye basıyorlar yaygarayı. Bu adamlar , tabiri uygun ise komşusunun hayvanını çalıp , sonrada onunla birlikte hayvanı aramaya çıkan zihniyette kişiler. Ve bu fetöcüler her platformda ve sosyal medyada çok organize hareket ediyorlar. Güya küçük yatırımcıdan yanalar , lakin onların koza gurubu hisselerine gelmemesi , elinde hisse olanların satması için adeta bir taraflarını yırtıyorlar. Birde çeşitli forumlarda yazdıklarına bakın , devlet karşıtlığı , hükümet karşıtlığı adeta paçalarından sızıyor. Yazdıklarımdan etkilenmeden kendi doğrularınız ile hareket ediniz. Yazdıklarım sadece beni bağlar.

3. Mahkeme bir yıl ertelendi. Elinde İpeke olanlar fırsat buldukça satıyor ve satacak.
    Sonra bir kanun, bir U dönüşü, mahkeme bir şekilde sonlanacak, kağıt bu arada toplanmış olacak, sonra uçuş...
    Bir senaryodur, inanmayın, ancak bir kenarda dursun.
    Ben her ihtimale karşı yarısını elimde tutuyorum..
    YTD

4. Birtek eksik var guven

5.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Mahkeme bir yıl ertelendi. Elinde İpeke olanlar fırsat buldukça satıyor ve satacak.
    Sonra bir kanun, bir U dönüşü, mahkeme bir şekilde sonlanacak, kağıt bu arada toplanmış olacak, sonra uçuş...
    Bir senaryodur, inanmayın, ancak bir kenarda dursun.
    Ben her ihtimale karşı yarısını elimde tutuyorum..
    YTD
    Zamanı, sabrı ve kaybetmeye tahammül edebileceği parası olmayanın bulaşmaması gereken bir hisse...

6.  Alıntı Originally Posted by Sakeles Yazıyı Oku
    Fetöcüler bence de , görebildiğim kadarı ile koza gurubunda en baskın güç. Adamlar o kadar sinsi ki , koza gurubu hisselerinde her türlü pustluğu yapıyorlar , sonrada hükümetin adamları yapıyor diye basıyorlar yaygarayı. Bu adamlar , tabiri uygun ise komşusunun hayvanını çalıp , sonrada onunla birlikte hayvanı aramaya çıkan zihniyette kişiler. Ve bu fetöcüler her platformda ve sosyal medyada çok organize hareket ediyorlar. Güya küçük yatırımcıdan yanalar , lakin onların koza gurubu hisselerine gelmemesi , elinde hisse olanların satması için adeta bir taraflarını yırtıyorlar. Birde çeşitli forumlarda yazdıklarına bakın , devlet karşıtlığı , hükümet karşıtlığı adeta paçalarından sızıyor. Yazdıklarımdan etkilenmeden kendi doğrularınız ile hareket ediniz. Yazdıklarım sadece beni bağlar.

Bu bakış açısıyla sizin Fetö'cü olmadığınızı nasıl anlayacağız ve güveneceğiz?

7. Ben sadece bir gözlem yapıp içimden geçenleri yazdım. Bana güvenmenize ve beni anlamanıza gerek yok. Zaten yazının altında herkes kendi doğrusu ile hareket etsin , yazdıklarım sadece beni bağlar diye yazmışım.
     Alıntı Originally Posted by afyonlu03 Yazıyı Oku
    Bu bakış açısıyla sizin Fetö'cü olmadığınızı nasıl anlayacağız ve güveneceğiz?
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkese iyi geceler.
    Hayırdır arkadaşlar siteye ölü toprağı serpilmiş gibi. Haftalardır bir satır dahi yazılmamış. Eskiden Fetösavarlar vardır. Onlarda kendi dertlerine düştüler herhalde.

Sayfa 935/963 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •