Sayfa 161/925 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by sanacasta Yazıyı Oku
    THY ile bir kıyas yok. Orada da buraya benzer sizler gibi ağlama odası benzerliği vardı.Teknikten hiç anlamayan durmadan yönetimi eleştirenler topluluğu...
    böyle boş konuşmayla faydalı olamazsın...burada yazı yazanların çoğu en az 3 yıllık...sende bir 3 yıl kal bakalım nasıl olacaksın...burada yazı yazanların herşeyden haberi var merak etme teknik analiz yapmayıda emin ol çok iyi biliyorlar...thyao ağlama duvarıydı ama 3.çeyrek korkunç kar açıklayarak çok iyi duruma geldi ...

haftalık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...56#post1651656
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Kar açıklaması gerekiyor bu şirketin sorun bu. Yumaklı uciro hedefi veriyor rekor olacak diyor onu dedemde biliyor zaten. Şirketin satış sorunu yok kar etme sorunu var onla alakalı açıklama yapmayi facasi yemiyor.
    Aglaklik yaptığımızı düşünen arkadaş beklentin nedir biraz açıklarmısın bizde umutlanalım gelecek için

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Dolar yukselir dolar yukseliyor diye gubrf düşer, dolar düşer gubrf yükselmez....
    İranla sikıntı yaşanır gubrf düşer, iran ile ara düzelir gubrf yükselmez....
    Gubre fiyatları 170 dolara düşer gubrf düşer, gübre fiyatları 250 dolar olur gubrf yükselmez...
    Petrol fiyatları 30 usd ye düşer gubrf düşer, petrol 70 usd olur gunrf yükselmez....
    Yukardaki olumsuzluklar yaşanırken bu hisse 5 tl altını görmemisti... şimdi 4.4 !!!
    Yani düşerken kullandıgı materyalleri yükselirken kullanamıyor....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Hisseler o kadar dağınık ki.. yabancı girişi başlamış diye almayı düşünüyorum. Bakalım yarınki duruma

temeli sağlam olmayan binayı hiçbir teknik kurtarmaz

7. Bir ara burada teknikçiler dolaşıyordu. Bu hisseye teknik işlemez demiştim küfür etmişlerdi. Yok olmuşlar. Hala söylüyorum teknik vız gelir tırıs gider. Bu sene de bu hisseden bir cacık olmaz

Sayfa 161/925 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •