Sayfa 223/925 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    yav yeter Allah aşkına şu sayfada hergün 50 tane yazı yazıyorsun. Başka işin gücün yok mu senin yahu. Herhalde milyon milyon lotların var senin lotları almadan bu hisseyi götürmeyecekler. Hisseyi almak isteyenlere alma fıtık olursun diyorsun bir sonraki gönderinde de pembe tablo çiziyorsun geleceğe dair. Şu sayfayı okuyan senin yüzünden psikolojik rahatsızlık yaşar. Zaten insanların canı burnunda. Üstelik zararda bile değilsin neden aselsan gibi uçup gitmedi diye ağlıyorsun. Çok sıktın artık hergün aynı şeyleri 50 defa yazıyorsun.
    Gubrf yatırımcı psikolojisi bu işte....

Hee aklıma gelmişken bu forumda ne traderler vardı ya hepsi kayboldu gitti

Trader

Traderx

Traderxxx

XTrader

Xxtrader

2. Kağıt 15 gündür aralıksız düşüyor.nasıl birsey bu ya.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sn.Ortaklar şurada yazan topu temeli 6 7 kişi varız. Zaten bu kişiler yazmasa okuyacak bir şey kalmıyor.
    Görüşlerimizi de yazamayacaksak ne anlamı kaldı forumda olmanın.
    Şirketin özellikle son 1 yıldır bist kopmuş gitmişken bırak yerinde saymasını geri gitmesini izledik. Haliyle bu bizi gerçekten yıprattı.
    Öyle bir tuhaf hale geldi ki;
    Pembe tablo çizsen mal pazarlamacısı oluyorsun kötü tablo çizsen psikoloji bozan oluyorsun.
    Tabeladaki fiyat şu an bir şeylerin yanlış gittiğinin fiyatı ama yarın ne getirir kimse bilemez.
    Örnek altın sahasını geri alıp üstüne altını ben çıkartacağım dedi şirket fiyat kaçta durur hiç kimse bilemez.
    Onun için xxtrader hem beklentileri yazıyor hem de geçmişte nerelerde hata yapılmış onları tespit ediyor.
    Buraya yazı yazan her ortak benim için değerlidir lütfen şirketin zaten kötü gidişatına ilaveten birbirimizi üzmeyelim. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Sn.Ortaklar şurada yazan topu temeli 6 7 kişi varız. Zaten bu kişiler yazmasa okuyacak bir şey kalmıyor.
    Görüşlerimizi de yazamayacaksak ne anlamı kaldı forumda olmanın.
    Şirketin özellikle son 1 yıldır bist kopmuş gitmişken bırak yerinde saymasını geri gitmesini izledik. Haliyle bu bizi gerçekten yıprattı.
    Öyle bir tuhaf hale geldi ki;
    Pembe tablo çizsen mal pazarlamacısı oluyorsun kötü tablo çizsen psikoloji bozan oluyorsun.
    Tabeladaki fiyat şu an bir şeylerin yanlış gittiğinin fiyatı ama yarın ne getirir kimse bilemez.
    Örnek altın sahasını geri alıp üstüne altını ben çıkartacağım dedi şirket fiyat kaçta durur hiç kimse bilemez.
    Onun için xxtrader hem beklentileri yazıyor hem de geçmişte nerelerde hata yapılmış onları tespit ediyor.
    Buraya yazı yazan her ortak benim için değerlidir lütfen şirketin zaten kötü gidişatına ilaveten birbirimizi üzmeyelim. Saygılar.
    ortak beni engelleyebilir isteyen sıkıntı yok....o zaman forumda yazı yazılmadığını görür engelleyen bir süre sonra foruma bakmaz kendi bileceği birşey.....

5. Adam malı acele etmeden topluyor,ama kesinlikle topluyor izledim bu fikirdeyim,ytd.

6. Hareket başladımı... ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Hareket başladımı... ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yabancı almadan ne yazıkki yükselmez...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kim almış peki varmı pasta

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 223/925 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •