Sayfa 287/924 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak zaten grafik bu şirket için geçerli değil ayrıca kalimero kardeş xtraderin samimiyetinden zerre şüphemiz yok paylaşımlarındanda birşeyler öğreniyoruz burda birbirimize destek olmamız lazım hep aynı gemideyiz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kalimero sanıyor ki bu kafayı yemiş burada yazı yazarak stres atıyor alakası yok..ben paraya tapan bir insan değilim..benim tek canımı sıkan olay bir sürü hisse takip ediyorum şuan aynı analizi yapıyorum çoğu % 100 yaptı gubrf tınlamıyor... forumda yazı yazmak hoşuma gidiyor bunun gubrf ile alakası yok başka hisse forumlarındada zaman zaman yazıyorum.bazılarında hissem olsa bile hiç yazmıyorum...facebook takılmam bu siteye takılırım benim tarzımda bu....bazen çok yazarım bazen az bazen hiç o gün ki koşullara göre değişir....cesursövalye benden eski eğer benim bildiğim cesurşövalye ise ama pek yazmıyor...zamanında çok yazardı ben onu takip ederdim...

2.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    Parayı dönüşü olmayan boş yerlere harcıyorlar...Acaba nerelere kimbilir...Bu kalemler düzelmeden bilanco çok zor düzelir...Vanayı kısmak lazım...Özelleştiseler alan coşturur şirketi...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçmişte yöneticiler siyasi twitler atmazdı işle ilgili konuşurdular...yeniler resmen siyasi propaganda yapıyor iş derdinde olan yok gibi....karamayanın twit hep siyasi idi...mevcut tarım kredi müdürü eski bilecik millet vekili...bilecikteki altın madeninin mahkemelik olduğundan haberi vardır inşallah...

3. Doğruya doğru bir ara satmayı düşündüm. Daha doğrusu kısa vadeli bir geçiş hedefledim. Gözüme kestirdim.. KOZAL da 30 civarlarından aktiften girecektim (Tahtada alış gözükmesin diye) namussuzlar biliyormuş gibi 31 den döndürdüler tahtayı 2 haftada %33 yaptı . Bugün 40 küsür civarlarında..

Gübre o günden beri %10 aşağı da. Bugün % 40 lot artırarak dönebilirdim gübreye.. Kısmet değilmiş.. Olmayınca olmuyor..

Bir kere Bahtsız bedeviler olarak toplanmışız buraya...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    geçmişte yöneticiler siyasi twitler atmazdı işle ilgili konuşurdular...yeniler resmen siyasi propaganda yapıyor iş derdinde olan yok gibi....karamayanın twit hep siyasi idi...mevcut tarım kredi müdürü eski bilecik millet vekili...bilecikteki altın madeninin mahkemelik olduğundan haberi vardır inşallah...
    Merak etme bildigin cesursovalyeyim👍
    Şu sözümu hatırla asla yabancılara karşı kürek çekmeyin...👍
    Yabancı alıma geçince yazmaya başlarım...Hareket ancak ozaman başlar...İyi tatiller...

5. http://fertilizerworks.com/sites/def...rch%202018.pdf

haftalık üre fiyatları....üre fiyatları tad vermiyor...petrol fiyatları arttığı ortamda üre fiyatları düşüyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    564
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak uşak benimde gözüme çarptı....gübretaş daki pazarlama ve yönetim gideri kalemi için ne düşünüyorsun ortak sence soygun kalemleri mi bunlar...
    Uşak tada benzer sorunlar var.
    Yönetim ve pazarlama giderleri yüksektir. Tanışlar, fabrikanın kârını, kendi pazarlama şirketleri üzerinden sömürürler. İyi ce incelemeden karar vermeyin derim.

7.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    Merak etme bildigin cesursovalyeyim��
    Şu sözümu hatırla asla yabancılara karşı kürek çekmeyin...��
    Yabancı alıma geçince yazmaya başlarım...Hareket ancak ozaman başlar...İyi tatiller...

bende artık kenara çekilmeye karar verdim ortak hem gubrf forumuna hem hisse nete bir müddet ara vereceğim...herkese bol şans....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bende artık kenara çekilmeye karar verdim ortak hem gubrf forumuna hem hisse nete bir müddet ara vereceğim...herkese bol şans....
    kendine iyi bak...Yabancı gelince yazariz...

Sayfa 287/924 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •