Sayfa 424/924 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. BOrsada %90 hisseler gübre ile ayni duruma geldi bugün itibariyle, gübre 2,5 yıl da düştü ,diğerleri 2,5 ayda düştü ayni seviyeye, ender nadir hisse kalmıştır düşmeyen, hatta gübreden dahada beter dahada çok düşenler oldu, mesela 7 liradan gübre 3,50 dersek simdi yari yarıya ama bazı hisseler varki hatta 500 hisseden 300 u en az 7 liradan 2 liraya 1 liraya düştüler. Halimize şükrediyorum, ama tabiki keşke onlarda düşmeseydi. Bu duruma sevinmiyorum asla,

Düşüşte biz önce düştük, çıkışta da inşallah biz önce çıkarız, birde bizim yüzümüz güler inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Valla bizim ortağı fena çarptılar üzüldüm gerçekten bu hisseden zarar etmedi belki ama bekleme maliyeti ile zararda umarım toparlar aldığı hisselerin dibi belli değil bizim hissenin çok daha düşeceği 5 kuruş yani diyet bitti bekliyoruz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne çarpılması ortak benim çarpıldığım felan yok....thyao 6 tl den sattım forex için 16-17 tl lerden alacak değilim....şuan elimde 6 tane hisse var radarıma giren soda var ilk fırsatta alacağım....aselsn maliyetim 23,6 hisse şuan 21,34....kademeli alıyorum sıkıntı yok....

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    B8zim xxtrader umarım aselsan halkbank yaninda birde thy almamıştır, thy ilk defa birdefa da %11 düşüyor sanırım, daha önce gören var mi bilmem, 6 liraya kadar inebilir çok fena veriyorlar.
    eski ortak ben gubrf sattığımda gubrf çıkmayacak diye satmadım ki...yıl içi max. 5 tl görebilir hesabıyla sattım karşılığında başka hisse aldım....örneğin gubrf nin halkbank dan yılı daha iyi performans ile kapatmasına ihtimal vermiyorum....gübre sektörü için bariz bir iyi haber yok ki hala düşük kar marjları ile çalışan bir sektör ver hemen düzelecek bir durum malesef yok...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    eski ortak ben gubrf sattığımda gubrf çıkmayacak diye satmadım ki...yıl içi max. 5 tl görebilir hesabıyla sattım karşılığında başka hisse aldım....örneğin gubrf nin halkbank dan yılı daha iyi performans ile kapatmasına ihtimal vermiyorum....gübre sektörü için bariz bir iyi haber yok ki hala düşük kar marjları ile çalışan bir sektör ver hemen düzelecek bir durum malesef yok...
    Ortak xxtrader gubrf nereye giderse gitsin sen yeterki bu hissede analizlerini eksik etme hissenin piri sensin...seni takibe devam...ytd..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu şerefli kağıt borsaya bütün varlığımla bir halt bilmeden ev için ayırdığım 30 bin tl yi 2008 de 30 tlden bağlayıp krizde 4lere düşerek beni panik atak hastası yapan kağıt. Adam ol lan artık adam.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bu şerefli kağıt borsaya bütün varlığımla bir halt bilmeden ev için ayırdığım 30 bin tl yi 2008 de 30 tlden bağlayıp krizde 4lere düşerek beni panik atak hastası yapan kağıt. Adam ol lan artık adam.

Hala elinde varmı

Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Hala elinde varmı

Yk ama alacam

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 424/924 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •