Sayfa 6/925 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Endeks gerilerse halini düşünemiyorum, tam bataklık

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yükselişte çıkmayan düşüşte ilk sırada olur derler bu kanıtlandı....işe yaramaz yönetim hisse geri alımı yapsa bari...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yükselişte çıkmayan düşüşte ilk sırada olur derler bu kanıtlandı....işe yaramaz yönetim hisse geri alımı yapsa bari...
    Ortak yavaş yavaş bana hak vermeye başladın.
    Bu yönetim özellikle karamaya yatırımcı düşmanı tek çıkış yolumuz kasada bekleyen nakitle şu zor günlerde hisse geri alım yapması ama yönetim saolsun her yıl -75 yaparak kasayı da sıfırlamak istiyor.

4. Ortalıklar sıkmayın canınızı en kötüsünü gördük diye tahmin ediyorum.. Haftalık daki ters flama fiyatlandı..

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Ortalıklar sıkmayın canınızı en kötüsünü gördük diye tahmin ediyorum.. Haftalık daki ters flama fiyatlandı..

Nasıl sinir olmayalım fenerbahçe bile endekse ayak uyduruyor yüzde 1 yukarıda ya bunuda 4 ün altında tutmak için yırtınıyorlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. Müthiş baskı var, daha dün "4.20 trend desteği direnç haline geldi" derken, şimdi yüzbinlerce lot satışa koymak suretiyle 4.03'ün kırılmasına bir türlü müsaade etmiyorlar...

Bir şekilde hacimli aşılmalı, yoksa böyle sürünmeye devam eder...
    y.t.d.

7. Tacirler'in bu kadar malı yoktu ama 2 gündür nasıl bu kadar satıyor, ilginç...

Günlük mal çıkışında ilk 10'a girmişiz...
    y.t.d.

8. Asla amacımız kar etmek değil asla 16.05.2017 Bereket tv programı 20:02 dakikasında söylediği söz.
    https://www.youtube.com/watch?v=dwDJK_Cwly0&t=1194s

Al sana aslanın karşılığı batırdın bizi mutlumusun.

Sayfa 6/925 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •