Sayfa 659/925 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Gubrf 8.75 olduğunda da zıplayıp duruyordun xxx zavallısı ile milleti gaza getirip sattırmıyordun.. Hisse 15 olsa ne olur sen trene bakar gibi baktıktan sonra

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. BEN hiçkimseyi gaza getirmedim,yorum yazarken kendi fikirlerimi yazarım ve tavsiye değildir eklerim,senin gibi anlayışı kıt varsa orasını bilemem,ama bugünkü fikrim doğru çıktı mı sen ona bakıcam,takdir edecen,saygı duyacan,ben hissenin bugünkü hareketinden anlayacağımı anladım merak etme,zıpzıp la uğraşma,kendi işine bak...

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    BEN hiçkimseyi gaza getirmedim,yorum yazarken kendi fikirlerimi yazarım ve tavsiye değildir eklerim,senin gibi anlayışı kıt varsa orasını bilemem,ama bugünkü fikrim doğru çıktı mı sen ona bakıcam,takdir edecen,saygı duyacan,ben hissenin bugünkü hareketinden anlayacağımı anladım merak etme,zıpzıp la uğraşma,kendi işine bak...
    Zıpzıp bozuk saat bile günde bir kere doğruyu gösterir burada herkesin canı zaten sıkkın kimseninde keyfi yok

4. ulaa arkadaş borsa göctü, dis piyasalar göctü bizimki sadece indirdi kaldirdi yine yesil kapatti
    ben gördümde böylesini ilk defa görüyorum. ..az bi salsada mal alsak diye bekler olduk,vermemde vermem diyor spekisi
    ne kadar giymatli mali varmis bea

benim tez tutmadi
    zipzip arkadasin ki tuttu.
    dedigi gibi 43 den döndürduler.
    tebrikler zipzip

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    BEN hiçkimseyi gaza getirmedim,yorum yazarken kendi fikirlerimi yazarım ve tavsiye değildir eklerim,senin gibi anlayışı kıt varsa orasını bilemem,ama bugünkü fikrim doğru çıktı mı sen ona bakıcam,takdir edecen,saygı duyacan,ben hissenin bugünkü hareketinden anlayacağımı anladım merak etme,zıpzıp la uğraşma,kendi işine bak...
    Hareketini yemişim neyini takdir edicem 4 yıldır milleti süründürüyor. 2015 yılının temmuz ayında 1 gubrf 3,5 dolar ediyorken şimdi 1 dolar bile etmiyor... Zaten bi halttan anlamış olsan 5-6 yıldır burda mal mal beklemezdin.... Şimdi dipten döndü diye biraz yükseldi diye bildim havalarına girmen çok yazık... eminim daha ana parayı bile kurtaramadın...

6. Arkadaşlar isterse hisse 10₺ olsun bu şirket halkın şirketi çiftçinin şirketi dolayısıyla hissenin yükselmesi bazı şeyleri örtmemeli sayın müdür fahrettin poyraz beni engellemiş engellemeseydi kendimden şüphe ederdim

7. 3,77-88 önemli noktalar.. kırması halinde cidden bende son 5-6 yıldır içinde olduğum hisseden ilk defa ümit duymaya başlıyacağım.

gün içi paraçıkışı olurken son 10 gündür son bir saatte çok ciddi girişler oluyor ve günü artı kapatıyor. hacimli yükseliyor. işlem yoğunluğu yükselişi destekliyor. ve birileri dönecek gibi yapıp mal topluyor son 10gündür..
    ve bu birileri yerli.. yabancı alımı aynı duruyor. insanın aklına ucuz kalmıştı onu yükseltiyorlar geliyor. yenibir haber olsa yabancı çoktan almaya başlardı...

bakalım görelim..

8. Benim izlenimine göre yukarı meyilli görünüyor tabiki tavsiye mahiyetinde değil,kendi fikrimdir.

Sayfa 659/925 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •