Sayfa 860/925 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Hafta sonu burada yazılan olumlu yorumları okuyunca arkadaşlara dedim ki daha gitmez. Lütfen bir kere daha söylüyorum kasıtlı birilerinin taşeronu olan kişileri temizleyelim. Yoksa bir gün burada reklam bulamazsınız. Öfkem azalsın diye sabır ile bekliyorum. Olumlu yazılar için katkı verenlere teşekkür ederiz. Sadece bu hisse söylemiyorum.Biraz kapalı oldu fakat birileri için sanırım oldukça açık....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Gübreden Parayı kazananlar,Kozalak toplamaya gitti galiba..
    Burası kırmızı,Orası yeşilli..

3. patron verdi galiba yoksa nasıl bu kadar düşer

4. satmıcam dediydi halbu ki

5.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    patron verdi galiba yoksa nasıl bu kadar düşer
    Daha patron asıl malı vermedi siz o zaman cümbüşü görün asıl. Bu sırada tarım kredi koopları hisselerini borsada işlem gören tipe dönüştürüyor asıl şenlik o zaman çıkacak

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Daha patron asıl malı vermedi siz o zaman cümbüşü görün asıl. Bu sırada tarım kredi koopları hisselerini borsada işlem gören tipe dönüştürüyor asıl şenlik o zaman çıkacak

Şimdi veriyor canlarım geçmiş olsun. Zerre üzülmüyorum 1 haftadır elimden geleni yaptım. Hadi kalın sağlıcakla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kağıt düşüşe geçince,Gazcı tayfa da ortalıktan kayboldu.Görevleri bitti galiba.!!....
    Benzeri durum,Karadeniz de Petrol-Gaz bulunduğu haberlerinin piyasaya bol bol verildiği dönemde, Petkim Kağıdında olmuştu..Şimdi herkes sus pus...
    Toprak altından Petrol-Altın değil ama,Birileri Borsada,( Milletin cebindeki ) Parayı buldu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Geçen haftadan beri alış/satışlar hoşuma gitmemişti uzun vadeli gübreleri 82,65 verdim bugun taban yaptı hayırlısı artık düşerse geri yerine koyarız inş düşmez
    Diğer köyde borsanın b anlamayanlar gübreye girmiş bulunuyor allah yardım etsin..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

Sayfa 860/925 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •