Sayfa 835/925 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    Senet fiyatlandı , düzeltme yada sert satış gelebilir demek 'sakıncalı yada suç sa yükselecek demekte sakıncalı vede suç olur. vadelide short açanda düşüş bekliyor...y.t.d
    Zaten Türkiye’de genel problem bu, hisseyi kötülemek suç ama güzellemek suç değilmiş gibi bir ortam mevcut.

Mantıken yanlış olan ise şu tanımadığınız bilmediğiniz birinin önerisiyle bir işe girer misiniz? Hisse piyasalarında durum farklı herkes etrafın dediğine bakıp hareket etmeye çalışıyor. Bence yorumların menfi/müsbet olanları beraber okunmalı böylece daha objektif karar verilir. Bir de sizin için değil belli ki deneyim sahibisiniz viopta işlem yaptığnıza göre, ama eğer işlem açarken bir planınız yoksa zaten hata yapma şansınız çok yüksektir. Eğer bir planınız varsa da yorumların size etkisi pek olmayacaktır.
    Bu sırada alıntı yaptığım için size söylemiş gibi olmak istemem genel anlamda fikrimi beyan ettim.

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne pozitif bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +5,86 ortalama tahmin ise +6,14 puan oldu.
    Foreks'in 30 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +12,71 puan olurken, en düşük beklenti ise +1,52 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 30 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 13,26 puan artışla 1439,29 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +5,86
    Ortalama : +6,14
    Maksimum : +12,71
    Minimum : +1,52
    Katılımcı: 30[(+)30(-)0]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(29/12/2020 - 09:18:35)

3.  Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    dr. tesekkurler fıkırlerınız için... fakat 8. maddede belırttıgınız vıop ayağını biraz acarmısınız lutfen yada daha absıt acıklarmısınız..vıop ta kısa pozısyonlar var yaklasık 1 mılyon dıye algıladım onların satılması gerek dıye bır cumlenız var kısa pozısyon kontratları kapanması ıcın aksıne alım yapılması gerekmıyormu..keza cumlenın devamıda anlasılmıyor rıca etsem basıtce tekrar ızah edermısınız anlasılır celıskısız olması ıcın
    Para yok ve para gelmesi 3 yil...bu surede yaklasik 3 milyar para yatirim icin bedava kim verir...devlet 3 yil odemesiz verirse bilemem....arti yeralti var...bu uretim kapasitesini etklieyecek...yillik normal sartlarda 6.5 ton cikarabilir yeralti da oldugu icin bu 4 tonu gecmez...4 tonun 2 tonu masrafa 2 ton yillik net altin olur...2 ton altin tek sirket mi sirketler mi alacak zaman gosterecek...gubretas maden sirketi yeni kuruldu yeralti madenciligi yapamaz parasi olsada...bu isler o kadar kolay degil...

4. Zaten para olmadığı için gidebileceği yere kadar götürüp bedelli yapması en mantıklısı. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Zaten para olmadığı için gidebileceği yere kadar götürüp bedelli yapması en mantıklısı. YTD
    Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Burada bedelli çıkartması muhtemel ama tahtanın büyük ortağı bu fiyattan büyük bedelliye girmeyebilir.

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

Elinizde hisse yok ise lütfen yatırımcının kafasını karıştırmayın, bunlar boş muhabbetler, yatırımcı alır satar herkesin karar verme yeteneği var.... ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu gidisle o rezerv dahada artar merak etmeyin..sacma sapan bir fiyatlama var adam %9 payi kapmis nasilsa.kilciksiz 100 ton altin bugun cikmis gibi hisse fiyatliyor....buradan fabrika parasi cikar pesine bir bedelli olur...hisse ne kadar cikarsa bedelli o kadar cazip olur...burada 3-5 kucuk yatirimci para kazandigini saniyor kazaniyorda sonuc buyuk pasta kimin...dersaneci bu anlamda sansli...yeni madencimiz...ytd
    Sizin derdiniz nedir anlamak mümkün değil.

8. Hisse yükseldikçe burda birileri bağırmaya devam edecek onlar bağırdıkça öyle bir mutlu oluyorum kii 3 günde 400 bin TL kar ettim ana paramı çektim şuanda sadece kar kısmı kaldı onuda ömür boyu tutacam 70 liranın altı tekrar girerim 60 liranın altında tahtacının vereceği tüm mallara talibim bak ben elimi açık oynuyorum siz burada bağıran cücükler sizde delikanlıysanız çıkın tahtaya açığa satış yapın bakalım ne kazanıyor kaybediyorsunuz

Sayfa 835/925 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •