Sayfa 327/924 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. 2010 model hisselerimden toplamda 10 bin lot sattım ortaklar.....istedikleri buydu zaten rahatlasınlar adiler....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    indeks bilgisayar var birde 4,7 milyar ciro........pazarlama ve yönetim gideri..........75 milyon
    Ortak İran'ın doları sabitlemesi ve 10.000 üzeri dövizi bankaya yatırma mecburiyeti Raziyi nasıl etkiler bir fikrin var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak İran'ın doları sabitlemesi ve 10.000 üzeri dövizi bankaya yatırma mecburiyeti Raziyi nasıl etkiler bir fikrin var mı?
    ortak inan iran kısmı için hiçbir öngörüm yok...çok karmaşık bir ülke....ne fabrikasını ne finansal yapısını çözdüm..ihracat yapan firma diyorsun döviz geliri olacak diyorsun kar ortada yok...üre fiyatları diyoruz üre fiyatları 300-350 dolarda iken 350 milyon temettü geliyor...üre fiyatı 160-200 dolarda 1 milyon....nasıl oluyor anlamış değilim....zaten öngörüsüzlük bizi mahvetti....

4. Endeks %1 düşerken bu gübre %4 düşüyor, endeks bütün düştüklerini geri topladı ama gübre düştüğü yerde kaldı. Yazık,iyice zıvanadan çıktı, adi gibi hareket ediyor, bitirmek istiyorlar bunu belliki

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Endeks %1 düşerken bu gübre %4 düşüyor, endeks bütün düştüklerini geri topladı ama gübre düştüğü yerde kaldı. Yazık,iyice zıvanadan çıktı, adi gibi hareket ediyor, bitirmek istiyorlar bunu belliki
    çok karamsarsın ortak haklısında.....ama içi boşaltmak vs. bence çok karamsar bir yaklaşım.....görüyoruz sıkıntıları başkalarıda görüyordur....1956 yılından beri bacası tüten bir fabrikanın ortağıyız ne krizler ne seçimler atlatmış bir şirketin ortaklarıyız....ben biraz sattım ama tekrar alacağım....aslında geç kaldık makas değiştirmek için ama yeni 1-2 hisse farkettim...gubrf takip etmekten başka yere bakmaz olmuştuk....bunada sıra gelecek ama sinir hastası olmasak iyi....

6. Arkadaşlar bir arkadaşım bu hisseyi önerdi ama yorumlara bakınca biraz çekincelerim oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by darkbeer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir arkadaşım bu hisseyi önerdi ama yorumlara bakınca biraz çekincelerim oldu.
    baskalarının "önermeleriyle " hisseye yatırım yapmak dogru bir karar değildir.
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

8.  Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    baskalarının "önermeleriyle " hisseye yatırım yapmak dogru bir karar değildir.
    Teşekkür ederim. Bir hisseye güvenip yatırım yaptım. Bundan sonraki yatırımlarımı da inceleyip kendim değerlendireceğim.

Sayfa 327/924 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •