Sayfa 623/924 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ters tepki verebilir bence
    yani; bu iktidar giderse hersey güllük gülüstanlik olur umuduyla girip hayal kırıklığına düsebilirsiniz.
    yani,
    demem o ki,
    iktidar değişirse belki de bu tahta kuruşlu seviyeye inebilu
    Dostum köşebaşı bakkal dükkanı işleten bir adamı al bu şirketin başına oturt yıl sonu zarar etmez. Olay şirketin başına oturtulan biatçı yöneticilerden kaynaklanıyor, muhtemelen şirket zarar etmiyor ama kaynak başka bir yerlere aktarılıyor tahminimce. ibb de yapılan işler bir bir çıkıyor piyasaya ve kayyumların yediği tonlarca künefeler vs vs
    Bu sebeplerden ötürü köklü yönetim değişikliği yapılması bu şirkete çok yarar sağlar.

2. o konuda haklisin dostum. sandalyeye ceketini assan bu şirket yine zarar yazmaz.bence de içerden hortumlaniyor.
    bizi anca şirketin satışı kurtarir.
    inş. satilir

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    o konuda haklisin dostum. sandalyeye ceketini assan bu şirket yine zarar yazmaz.bence de içerden hortumlaniyor.
    bizi anca şirketin satışı kurtarir.
    inş. satilir
    maalesef dostum bu şirket satılmaz satılAmaz neden mi..? çünkü şirketin sahibi binlerce çiftçi (Tarım Kredi Koop üyeleri)
    bu zavallı şirket ne batar ne çıkar aylarca yıllarca sürünür çünkü kar amacı gütmeyen bir kuruluş....

hee 8-10 yılda bir hareketi oluyor ona denk gelipte kurtuldun kurtuldun yoksa ömrün gider de gider.........

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    grafikisine baktigimizda 2015 yilindan beri istikrarlı bir şekilde 4 yıldır düşüyor , bu seneyi incelediğimizde 2019 ocak ayinda 2.70 den 3.40 a kadar tepki yapıp tekrar düşmeye devam ediyor ve mart ayinda 2.65 den 3.08 e (bugün gördü ) tepki yapip tekrar düşmeye devam ediyor. ..
    bu bağlamda;
    her üç ayda bir yeni dip yapiyor
    olasi yeni dibimiz 2.50 ler sanirim.
    şirketten bi cacik olmuyor madem,ne yazsak konussak boş.bari biraz teknik analiz çalışalım ortaklar...
    yaklasik 10 gün önceki analiz doğrultusunda ilerliyor şimdilik ama görünen o ki endekisin yükselişin de bile tepki yapamiyor,mesela bugün yaptığı gibi...
    bu baglamda;
    her üç ayda bir yaptığı yeni dip seviyesi daha aşağı olma ihtimali yükseldi.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ters tepki verebilir bence
    yani; bu iktidar giderse hersey güllük gülüstanlik olur umuduyla girip hayal kırıklığına düsebilirsiniz.
    yani,
    demem o ki,
    iktidar değişirse belki de bu tahta kuruşlu seviyeye inebilu
    bu iktidar gitsin bu hisse onlarca kez tavan yapar. Bu şirketten yukarıdaki arkadaşın dediği gibi iktidara yakın yerlere hortumlama yapılma ihtimali çok yüksek.

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    maalesef dostum bu şirket satılmaz satılAmaz neden mi..? çünkü şirketin sahibi binlerce çiftçi (Tarım Kredi Koop üyeleri)
    bu zavallı şirket ne batar ne çıkar aylarca yıllarca sürünür çünkü kar amacı gütmeyen bir kuruluş....

hee 8-10 yılda bir hareketi oluyor ona denk gelipte kurtuldun kurtuldun yoksa ömrün gider de gider.........
    bu şirket bal gibi de satılır bir yandaşa istenirse. %75 kooperatif hissesini varlık fonuna aldın mı sonra da bir yandaşa komisyonları karşılığında peşkeş çekerler. Bunlardan herşey beklenir.

7.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    bu iktidar gitsin bu hisse onlarca kez tavan yapar. Bu şirketten yukarıdaki arkadaşın dediği gibi iktidara yakın yerlere hortumlama yapılma ihtimali çok yüksek.
    seni anlıyorum dostum.
    bu tahtada uzun süre mal taşımanin vermiş olduğu stres ve zarar belli bir orana cikinca, değişik çözüm yollari arama ihtiyacı doğuruyor. muhtemelen bir sonraki seçim de iktidar değişir bence tahminim
    ama düşündüğün olmayabilir, tahtadaki fiyatlamaya bakarsak iktidar değişir korkusuyla son 4 yildir satiliyor zaten. degismeden böyle olan sey birde değişirSe düşün ne olur

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    seni anlıyorum dostum.
    bu tahtada uzun süre mal taşımanin vermiş olduğu stres ve zarar belli bir orana cikinca, değişik çözüm yollari arama ihtiyacı doğuruyor. muhtemelen bir sonraki seçim de iktidar değişir bence tahminim
    ama düşündüğün olmayabilir, tahtadaki fiyatlamaya bakarsak iktidar değişir korkusuyla son 4 yildir satiliyor zaten. degismeden böyle olan sey birde değişirSe düşün ne olur
    şaka gibi yorum. Üzerine çay demle iç. Bak basında çıkan haberlere göre halk ekmek kasasından Arda Turan transferi için 9 milyon euro ödemiş İstanbul Halk Ekmek. Belediye iştiraklerinden bu paraları böyle yerlere hortumlayanlar gübretaştan neler hortumluyorlardır Allah bilir. Tahtadaki fiyatlama siyasi atamalarla kokuşmuş niteliksiz yönetim, şeffaf olmayan yönetim.

Sayfa 623/924 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •