Sayfa 292/924 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılacak bir durum yok yazdıklarınızda... Bahsettiğiniz detaylar fazlasıyla fiyatın içinde..

Fakat, denetim firmalarının, aracı kurum raporlarının benim donelerimin arasında yeri yok.. Önümde grafik var, geçmiş yıllara ait yeterince temel - teknik veriler var..

Diyorum ki Borsaların çoştuğu bir dönemde 10 yıl önceki 2008 kriz fiyatlamasındaki rakamları görüyoruz...

Gübretaş ın bugünkü piyasa değeri 344 milyon usd... Burada ki fabrikaları silin atık.. yok sayın... Bu rakam Razi nin değerinin yarısı bile değil...
    Nasıl fiyatın içinde....!!!!!!!!! Dava açılmış 68 milyon karşılık ayrılmamış... farzetki gubrf bu sene ıkını sıkıla 100 milyon kar etti dava da kaybedildi aniden kar 30 milyona düşecek bu nasıl fiyatlanmış oluyor...!!!

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Nasıl fiyatın içinde....!!!!!!!!! Dava açılmış 68 milyon karşılık ayrılmamış... farzetki gubrf bu sene ıkını sıkıla 100 milyon kar etti dava da kaybedildi aniden kar 30 milyona düşecek bu nasıl fiyatlanmış oluyor...!!!
    Anlatmak istediğim hisse üzerinde ki olumsuzlukların borsa da fiyatlanmış olduğu... En kötü olasılığı düşünelim, 60-70 milyon ile koca Gübretaş batacaksa batsın zaten..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Anlatmak istediğim hisse üzerinde ki olumsuzlukların borsa da fiyatlanmış olduğu... En kötü olasılığı düşünelim, 60-70 milyon ile koca Gübretaş batacaksa batsın zaten..!
    Keşke batsa da kurtulsak... Sıkıntı aylarca yerinde sayması.... 10 yıl önceki fiyatlarda duruyor 3 yıl daha durursa kafayı yeriz....

4. https://www.tarimdanhaber.com/haber/...unu-mu-yasiyor
    Doğru yalan bilemem gördüm.paylaşıyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Atakanfur Yazıyı Oku
    GUBRF Gübre üretiyorsa HEKTS Altın madeni mi işletiyor. GUBRF yöneticileri kış uykusundan uyanamamış, El insaf kardeşim taşdan ses geliyor bunlardan ses gelmiyor. Bir açıklama yap bir şeyler söyle Bloomberg tv çık seni bir görsünler körmüsün topalmısın, yok arkadaş insanı çıldırtır bunlar.
    gübrenin satış sorunu yok ,inceleyince bilançoları ciro rekor kırıyor,kari yine öyle, ancak 450 milyon gider yazınca bütün kari bitiyor.tek sorun parayı göz gore gore yiyorlar.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. GUBRF çok kouşulmaya başlandı. Umarım hak ettigi yeri bulur.
    Son düzenleme : Atakanfur; 27-03-2018 saat: 14:23.

8.  Alıntı Originally Posted by Atakanfur Yazıyı Oku
    GUBRF çok kouşulmaya başlandı. Umarım hak ettigi yeri bulur.
    Evet 3-5 kişi burada konusuyor.yüzüne bakan yok bistte.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 292/924 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •