Sayfa 261/925 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. @RT_Erdogan Sayın Cumhurbaşkanım Gübre Fabrikalırı sürekli olarak yatırımcısını zarar ettiren bir şirket konumunda, yönetim giderleri çok yüksek, şirket incelenirse Şeker fabrikalarından daha beter olduğu görülecektir. Gerekli talimı vermenizi yatırımcılar olarak arz ediyoruz.

2. ülkede tarım yok bizde tarım hissesinde yakalandık.....allah yardım etsin artık...işimiz allaha kaldı görünüyor....etrafa bakıyorum manavdan geçilmiyor....niye kar marjı çok yüksek....bir kazanamayan tüketici ve üretici....sistem çok bozuk....

3. Arkadaşlar yukarıdaki twitleri gönderdim herkes Cumhurbaşkanına, Başbakana SPK'ya mesaj göndersin. Bu yönetimin vizyonu yok mu aracı kurumlar sürekli şirketi gömüyorlar. Neden kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. Şirket masada imza atma ile yönetilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak teknik olarak 1 tl kar edince zarar etmiş sayılmıyor ama Türkiye ayağı 2,27 milyar tl ciro yapıp 30 milyon kar açıklarsan sıkıntı buradan başlıyor.
    ortak çok haklısın ama birde şu var gübretaş yıllardır böyle ve geçen yıl kara geçti....geçmiş yıllarda yüksek kar açıklaması razi kaynaklı idi....şu durumda mevcut yönetim geçmiş yönetimlere göre kağıt üzerinde iyi konumda....2,27 milyarın karşılığı 30 milyon mu olmalı tabiki değil en azında 200 milyona yakın olmalı.....hektaş 250 milyon satış yapıp 50 milyon kar açıklıyor her ne kadar aynı ürün portföyü olmasada...

5.  Alıntı Originally Posted by Atakanfur Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yukarıdaki twitleri gönderdim herkes Cumhurbaşkanına, Başbakana SPK'ya mesaj göndersin. Bu yönetimin vizyonu yok mu aracı kurumlar sürekli şirketi gömüyorlar. Neden kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. Şirket masada imza atma ile yönetilmiyor.
    ortak ben bu işlerden birşey çıkmayacağını düşünenlerdenim...neden dersen adam diyecek fabrika çalışıyor üretiyor satıyor bir sıkıntı yok....kar amaçlı çalışma ön planda değil çiftçiyi kurtaracaklar....17 yıldır kurtulan çiftçi yok ama öyle diyorlar....tarımda cari açık zirve yapmak üzere....tarım yok gıda enflasyonu tavan...üreten değil aracıların kazandığı bir çark var....kendi adıma bu sene fındık 8-9 tl dendi satmadım yaşadığım yere getirdim 2 katına sattım....hiç üretmeyip aynı şeyi yapsaydımda aynıydı nerede benim emeğim...fazla fındık olmadığı halde 8-9 tl idi geçen sene fiyat...

6.  Alıntı Originally Posted by Atakanfur Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yukarıdaki twitleri gönderdim herkes Cumhurbaşkanına, Başbakana SPK'ya mesaj göndersin. Bu yönetimin vizyonu yok mu aracı kurumlar sürekli şirketi gömüyorlar. Neden kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. Şirket masada imza atma ile yönetilmiyor.
    genel yönetim ve pazarlama giderlerinin fatura fatura incelenmesi lazım aşırı derecede fazla ve şaibeye açık...450 milyon az değil...

7. Ben belirli aralıklarla mesaj atıcam belki birileri sesimizi duyar. Endeks çıkarken düş, düşerken en önde düş böyle şirketmi olur. Yeter artık kaybettiğimiz paraların yanında sağlığımızda gidiyor. Yazık günah değilmi, bu şirkete güvenip yatırım yapanlara

8.  Alıntı Originally Posted by Atakanfur Yazıyı Oku
    Ben belirli aralıklarla mesaj atıcam belki birileri sesimizi duyar. Endeks çıkarken düş, düşerken en önde düş böyle şirketmi olur. Yeter artık kaybettiğimiz paraların yanında sağlığımızda gidiyor. Yazık günah değilmi, bu şirkete güvenip yatırım yapanlara
    piyasanın biçtiği değer bu ortak....bunun önüne geçilemez....biz yönetimin yatırımcıyı memnun edecek kararlar almasını talep edebiliriz,daha dünya gerçekleri ile hareket etmelerini isteyebiliriz veya şirkete değer katacak yatırımlar ortaklıklar yapmasını talep edebiliriz....şirkete değer katmak için hevesli yöneticileri talep edebiliriz ruhsuz yöneticilerden medet umuyoruz....aslında şirket iyi bir şirket ama yanlış kafaların elinde....

Sayfa 261/925 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •