Sayfa 910/924 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bir öğretmen nasıl 30 milyon lot hisse alabilir.3 tl den alsa 90 milyon tl eder.Mümkün değil,başka ortakları vardır.
    Bize yar olmadı.. Bu öğretmen 10 yıllık emeğime çöktü..Toplama süreci bittikten sonraki açıklamasını okusan güler misin ağlar mısın cinsten yersen tabi...xxtrader..

FD/FAVÖK ve F/K 'sı 200-300-.....-1000 olmuş hisseler neden düşüyor diye neden aramaya gerek yok, bu göstergeleri tek haneli olan hisseler bile düşerken. Arazisinde altın ya da petrol bulunsa bile bu fiyatlar pahalı.

3. Burda sorun Spk haziran ayında bedelsiz başvurusu yapılmış 6 ay da neyi inceledin !!

RED gerekçenin 2022 den beri bagımsız denetim firması Razi davası oldugunu Bilançolarda açıklamış

Yetmiyor kararı neden bültende açıklamıyorsun kurul kararı 8 gün sonramı şirkete iletilir ...

sonrada borsa oynama yeri degilmiş ilk önce kurula çeki düzen verin

4.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Bize yar olmadı.. Bu öğretmen 10 yıllık emeğime çöktü..Toplama süreci bittikten sonraki açıklamasını okusan güler misin ağlar mısın cinsten yersen tabi...xxtrader..
    Adamın şansı yaver gitmiş sende çok kötüsün.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Burda sorun Spk haziran ayında bedelsiz başvurusu yapılmış 6 ay da neyi inceledin !!

RED gerekçenin 2022 den beri bagımsız denetim firması Razi davası oldugunu Bilançolarda açıklamış

Yetmiyor kararı neden bültende açıklamıyorsun kurul kararı 8 gün sonramı şirkete iletilir ...

sonrada borsa oynama yeri degilmiş ilk önce kurula çeki düzen verin
    Borsa oyun yeri değil derken. Bu laf patronlar ve onlarla beraber hareket eden spekülatörler ve fonculara dendi ise cuk oturmuş.

Yok bu laf eğer yatırımcıya denilmiş ise fecaat.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Adamın şansı yaver gitmiş sende çok kötüsün.
    aynen yukarıdan vahiy gelmiş şirket zarar yazarken milyonlarını gübretaş hisselerine dök diye...yıllardır borsadayım bana hiç vahiy gelmedi....bu adamın zenginliği soru işareti...ben 10 yıl bu hisseyi tuttum bu adamın ne adını ne sesini duydum ne hikmetse birden ortaya çıktı...bu para gücünü nereden buldu ciddi oranda hisse topladı bu dershane sahibi olmayla olacak iş değil..adam 2 tl den hisse topladı hisse 200 tl olsa ne olur..

7. Tuhaf kısmı kredili işleme bile kapatmadı spk hala vb vay anasını

Öğretmen ama özel okul işletiyor.maliyeti çok düşük onun yüzde 10 dan şu anda 6 civarı kalmış

Sayfa 910/924 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •