Sayfa 286/356 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2847 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Bugün 18.00 a kadar 7.32+ olmazsan, ben terkedeceğim seni.... Yeter la, sıkıldım, bu ne.... Citinin şamaroğlanı gibi....

Edit.
    Kapamadı... Benden bu kadar.... Bu ne arkadaş ya..... Beklemem daha fazla.... Takipçilerine bol kazançlar.

Pasta kapanışa ait

Sent from my Lenovo TB-X606X using Tapatalk

İkinci pasta haftalık
    Son düzenleme : Evren; 18-12-2020 saat: 18:17.
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Ne kadar güzel bomboş kalbim kadar temiz bir sayfa

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Ben de yeni hisse ararken bakayım dedim, hakikaten pek bakan yok bu hisseye. Enka hep ağır kalmıştır da bu kadar mı bıktırmış herkesi

4. Geri geldim ben..... Yazmayı unuttum )
    Vereceksin uleyn bana ))))
    İnşallah kar verirsin :/

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. Yeni sahiplerine hayırlı olsun, düşerse alırım gene. Güzel gitti 2 gün

6. Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Yeni sahiplerine hayırlı olsun, düşerse alırım gene. Güzel gitti 2 gün

Bıgünde ekledim 7.86 dan
    ytd deli saçmasıdır

İte kaka 8 lere çıkardık sevgili Enkamızı.. O kadar çok tospa rolü yaptı kı kendini tospa sanır oldu. Neyse.. Bu tospa 7.70 - 7.50 arası salınır gibime geliyor Bist bozulursa şayet. Bozulmazsa ne ala.. Asıl önemli olan ağaların temettü niyeti. İşte o zaman göreceğiz külahını citi efendiiii hadi eywallah

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

Sayfa 286/356 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •