Sayfa 288/356 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2847 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Resmen KY dadanması gibi.... Sizce?
    Güzelim kağıt, efendi efendi giderdi ya.... Tavan oldu. Olmasaydı iyiydi.. Ytd

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Resmen KY dadanması gibi.... Sizce?
    Güzelim kağıt, efendi efendi giderdi ya.... Tavan oldu. Olmasaydı iyiydi.. Ytd

Bu kadar ky alması hoş değil tavana kitleyen ve tavan da o kadar mal koyan ky olamaz ayrıca zaten piyasada mal kalmadıkı
    ytd deli saçmasıdır

3. Tavanda 3.1 milyon lot vardı
    ytd deli saçmasıdır

4. Aynen, ama tavandaki miktar yavaş yavaş arttı 3.1 milyona kadar, yani tavan olduğunu gören geldi sanırım. Öyle Bi anda tavanda milyon lot olmadı yani...

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    https://www.enka.com/tr/misurata-650...trik-santrali/
    5 ocakta ihale almıştı buna bile tepki vermemişti
    Aynen,
    Ya Bi grup işi yada aç gözlü ky diye yoruyorum ben kendimce....
    Görelim bakalım yarın napcak. Klasik enkai mi yoksa farklı mı... Yarın görünür bence...
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    Bende onu diyecektim kayıtlı sermaye tavanı artmış hisse tavan olmuş bı anlam veremedim habere
    sağlam bir bilanço gelmesi beklenilip yüksek yüzdeli bir bedelsiz yapma olasılığı olabilir.YTD.

7. Çok ky yok bence tavan olmuş kağıda 3 yorum yazılmış izleyen sayısı 10 u geçmiyor. Böyle ky mi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    sağlam bir bilanço gelmesi beklenilip yüksek yüzdeli bir bedelsiz yapma olasılığı olabilir.YTD.
    Enka hep bedelsiz ve temettü verir, hep bilanço güzel gelir, yeni bir şey değil ki...

Sayfa 288/356 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •