Sayfa 52/356 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. 5,48 e yüklü miktar koyup 5,47 ve 5,46 ya mal veriyor ,oyunlara gel.
    .................................................. .........................
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

2. Tahtanın sahibi yokmuş bugün anlaşılan o.

3. 14.5 milyon işlem olmuş

4. Sabah gapli açınca 5.54 vermeyi 5,48 den almayı düşündüm endeks sağlam durunca vazgeçtim. Yarın gapli açarsa verir alttan alirim 2 dir yapmadım, cuma gunude aynı hareketi yapti.8 -15 mayis citibank yabancı 5 milyon takaslarda artış var.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8-12 Mayıs net para girişi olan hisseler..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Marbaş Menkul, Enka hissesi için teknik analizde bulundu

DESTEKLER: 5.26 – 4.99
    DİRENÇLER: 5.61
    ENKAI hissesi uzun soluklu yükselişi ardından 5.60 – 5.30 bandı arasına oturdu. Buradaki hareketinde bandın üst noktasından kar satışı alt noktasından ise tepki alışları geliyor. Hissenin osilatör göstergesi olarak RSI alıp incelediğimizde ise gösterge bize bir sıkışmanın olduğunu gösteriyor. Bu sıkışma bize hissenin çok yakın bir zamanda hacmini yükseleceğini ve bulunduğu kanaldan çıkabileceğini gösteriyor. Çıkış yönünü incelediğimiz zaman ise MACD’nin 0 seviyesi üzerine çıktığını ve çıkış yönünün yukarı yönlü olabileceğini görüyoruz. Ancak bu konu hakkında kesin konuşabilmek için mutlaka 5.60 seviyesinin kırılmasını beklemekte fayda var. Olası bir kanaldan aşağı yönlü çıkış için ise hissenin günlükte 5.25 altında kapanışlar yapması gerektiğini unutmamak gerekir. Sonuç olarak hisse yakın bir zamanda hareketlenebilir ve yatırımcının en sağlıklı kararı alabilmek için hissenin ne yöne gideceğini görmesi ve belirttiğimiz seviyeleri kırmasını beklemesi gerekir. Bu seviyelerin aşılması halinde hisse yeni bir trend yaratabilir.
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Sağlam hisse dedik aldık ama borsa performansı sağlam olmayan hisselerde bile berbat ve kötü.

8. iyi ki satıp kurtulmuşum. Bir halt yiyeceği yok. Milletin kucağına mal bırakıyor. 5'in altına iner, oralardan geri alır malları...keriz avlıyor...
    Borsadaki inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin hep yaptığı şey....

Sayfa 52/356 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •