Sayfa 66/356 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2841 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by serkaninam Yazıyı Oku
    Hisse (bedelsiz sonrası) beklentilerin tersine ve üzerinde kar açıkladı aynı dönemde BIST 100 tarihi zirvelere ulaştı. Geçerli bunca gerekçeye rağmen hisse üst banta bile geçemedi. Aksine endeksteki basit kar realizasyonlarında alt banta geçerek değer kaybını sürdürdü. Endeksin uzuun soluklu çıkışının ardından (gayet olası) bir değer kaybı sürecinde olumlu yorum imkanı kalmıyor. Dilek ve temennilerin önemi yoktur ancak zor ve eziyetli bir süreç olmamasını dilerim.
    bunları nereden kopyalayıp buraya yapıştır yapıyorsun?? kaynak belirt bari...

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

4. 19.06.2017 17:22:29

GOLDMAN SACH'S ENKA için hedef fiyatını 6.22 TL'den 6.52 TL'ye yükseltti. Tavsiye AL

5. Ah Şarık Amca Ah! çok süründürdün bizi çoooook.

19-23 Haziran net para girişi olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Timur'a demişler ki; "yahu her harbi kazanıyorsun. Bu ne iştir? Yıldırım Bayezid'i mağlub ettin. Bu ne haldir?" demişler. Timur, soruyu soran adama demişki; "parmağını ver" Adamın parmağını alıp kendi ağzına götürmüş, kendi parmağını da adamın ağzına götürmüş. İkimizde ısıracağız. Harb bir ısırma sanatı dır." demiş. Ve ikiside ısırmaya başlamışlar.

Bir süre sonra Timur'un karşısındaki adam dayanamayınca "aaah" demiş ve bağırmak için ağzını açmış. Timur elini adamın ağzından çekmiş. Ama adamın parmağını ısırmaya devam etmiş. Bir müddet daha bağırttıktan sonra bırakıvermiş.

Demiş ki; "İşte sabır budur. "Aaa" demek sana fayda vermez, bana fayda verir. İşte sabır budur.

ISIRMAYA DEVAM BEYLER....

Sayfa 66/356 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •