Sayfa 136/628 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Hadi galip aga bu hüsoyu bir sen ütersin��

2. Red face

Alıntı Originally Posted by paracı Yazıyı Oku
    15 dk lık grafikler tutuyor ama hüsog hemen basıveriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=W_SLU3m6uCA
    https://www.youtube.com/watch?v=idfysBqdIXs
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yıllardır ky ya kan kusturdun inşallah sana kan işetir tüm malını alır

5.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Yıllardır ky ya kan kusturdun inşallah sana kan işetir tüm malını alır
    Ya kardeşim bu ne biçim bir yorum..Bu şirket bir sürü mali badireler atlatmış..Mart ayından beri burda yazıyorum bir şirketin mali yapısı düzeldiğinde ve bilanço okuma kültürün varsa bunu görürsün ve senedini toplamaya başlarsın..Yatırım budur..Mali yapısı iyiye giden bir şirketi piyasa muhakkak bir şekilde görür ve senedini almaya başlar..Yok hüsso şöyle yaptı,huso bilmem ne yaptı bu anlayış gerçekten doğru değildir kuru laf kalabalıgıdır..Şirketin karı 1 milyon ve üstü gelsin bakalım piyasa hüsuyu husoyu dinler mi?Ha gelmezse o başka....O zaman güçlü birilerinin insafına kalır...(YTD)

6.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    6 aylıkta bir milyon üstü kar açıklasın hissenin önündeki tüm baskılar kırılır.Daha önce de hisse 1300 lerde iken şunu yazmıştım 6 aylık bilanço beklentisinde kısmi bir hareket olur ve o hareket 1300 den 1560 a kadar gerçekleşti. ama asıl hareketini 9 aylık bilanço beklentisinde yapar demiştim...Bu benim görüşüm...sonuçta burası borsa ve hesapta olmayan bir çok etken nedeniyle görüşümde yanıladabilirim..Yalnız görüşüm doğrultusundaki kararımdan vaz geçmem ...
    6 aylık kar bağımsız denetim geçeceğinden bu sefer zarar gösteremez diyorlar kar ağustos kaçında gelir
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    6 aylık kar bağımsız denetim geçeceğinden bu sefer zarar gösteremez diyorlar kar ağustos kaçında gelir
    son gün 14 ağustos diye biliyorum. spk (hesapta) 1 ve 3. bilançoları incelemiyor 2 ve 4. bilançolar denetimden geçiyor. ama bu demek değil ki kesin iyi gelecek. örnek vermem gerekirse mesela bu bilançoda 1 senelik giderini anlaşmalı bir şekilde gel bu ay hepsini ödeyeyim diğerlerinde ödemem gibi kardan ne kadar para kullanabilirse kullanır. ama bunun pek bir devamlılığı yok. 3 ve 4 te gider gösteremez bu sefer. kimisi ilk bilançoda tüm giderleri kısar normalde şirketin açıklayamayacağı karı bir yapıştırır yukardan millete satmaya başlar giderler diğer bilanço/bilançolarda geldikçe kar düşer ve hisseyi yukarıdan aldığınla kalırsın şaka bir yana emkel in alanı daralıyor.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    son gün 14 ağustos diye biliyorum. spk (hesapta) 1 ve 3. bilançoları incelemiyor 2 ve 4. bilançolar denetimden geçiyor. ama bu demek değil ki kesin iyi gelecek. örnek vermem gerekirse mesela bu bilançoda 1 senelik giderini anlaşmalı bir şekilde gel bu ay hepsini ödeyeyim diğerlerinde ödemem gibi kardan ne kadar para kullanabilirse kullanır. ama bunun pek bir devamlılığı yok. 3 ve 4 te gider gösteremez bu sefer. kimisi ilk bilançoda tüm giderleri kısar normalde şirketin açıklayamayacağı karı bir yapıştırır yukardan millete satmaya başlar giderler diğer bilanço/bilançolarda geldikçe kar düşer ve hisseyi yukarıdan aldığınla kalırsın şaka bir yana emkel in alanı daralıyor.
    gecen yıl ne zaman açıklamış ozaman açıklar gün olarak

Sayfa 136/628 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •