Sayfa 495/628 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Beyler seviyeyi düşürmeyelim.Siz yazdıkça hisse düşeceeeeeeek. Anlayacaklarki ağlayan çok.Bunlar kolu kesecek fikri uyandırmayın.
    Hüso amcaya ve hele hele ailesine küfür bize yakışmaz.
    Adamlar gayet dürüst:geçmiş yönetim kurulu kararlarını bir daha hatırlatayım.3 yıl içinde 5milyon tlyi geçmemek üzere 5 milyon hisse alacağız.matematiğim iyi değil hesap makinesi ile yaptım.
    5 milyonu 5 milyona lota böldüm :1 tl fiyat çıktı. Derkiiiiiii 2 tl maksimum fiyatı geçmemek kaydı ile ;hadi kırılmayın.
    1 lotta 2 tl den aldım.
    Eee adamın neresi sahtekar.neye ağlayıp sızlanıyorsunuz.siz pembe tablolar çizenlerin peşine düşmediniz mi,hemen zengin olacaktık değil mi?
    Hayattaki en pahalı şey tecrübedir.
    Pahalı olana sahip olduk relaks olun. Mahremiyete girmeyin.iyi diyelim iyi olsun.
    Bizim patrondan daha iyisi yok.
    hüso sensin galiba rezil patronun neresi iyiymiş anlat bakalım..

2.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Beyler seviyeyi düşürmeyelim.Siz yazdıkça hisse düşeceeeeeeek. Anlayacaklarki ağlayan çok.Bunlar kolu kesecek fikri uyandırmayın.
    Adamlar gayet dürüst:geçmiş yönetim kurulu kararlarını bir daha hatırlatayım.3 yıl içinde 5milyon tlyi geçmemek üzere 5 milyon hisse alacağız.matematiğim iyi değil hesap makinesi ile yaptım.
    5 milyonu 5 milyona lota böldüm :1 tl fiyat çıktı. Derkiiiiiii 2 tl maksimum fiyatı geçmemek kaydı ile ;hadi kırılmayın.
    1 lotta 2 tl den aldım.
    Eee adamın neresi sahtekar.neye ağlayıp sızlanıyorsunuz.siz pembe tablolar çizenlerin peşine düşmediniz mi,hemen zengin olacaktık değil mi?
    Pahalı olana sahip olduk relaks olun. Mahremiyete girmeyin.iyi diyelim iyi olsun.
    küfür hak edene edilir bir patroncu da burada

3. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sereften yoksunlar çek tabanada rahatla...Allah sizi bildiği gibi yapsın..

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    vaay emkelci kardes hani ihale haberi geliyordu ? izlemesi güzel mi *
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6. Küçük yatırımcının çokca sarıldığı hisse gitmez.sarılan kaldırması gerekir.o da büyük yatırımcı ile olur.
    Ahanda yazın :bir on yıl daha bekleyin firma istediğiniz karı etsin.cirolar patlasın.patron istemes se aile şirketi gitmez.
    Gittiğinde bizde olmaz.Kazananda şansasına kazanır.
    Yatırııım tavsiyesiiiidir.nokta!

7.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    1 lotta 2 tl den aldım.
    Bakın hisse geri alımı tamamen ortakları olan aras kardeşlerin elinde ki hisseleri almak içindi..

Bu arkadaş iyi niyetli değil yalan söylüyor ...
    Nasıl bir oyunun içindesiniz anlayın

8. Oha fabrika iflas bayrağını mı çekti...yuh beee..lan ne zktri b.ktan bir kağıtmışsın sen..Çüşşşşş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

Sayfa 495/628 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •